Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
17. oktobris, 2013
Drukāt

Aktīvi piesakās rīdzinieka kartei


Foto - LETAFoto - LETA

Pirmajā dienā, kad Rīgas iedzīvotāji sabiedriskā transporta uzņēmuma “Rīgas satiksme” mājaslapā varēja pieteikties pilsētnieku karšu saņemšanai, tās darbību mēģinājuši traucēt vairāki ļaunprāši, apzināti kavējot interneta vietnes darbību. Uzņēmuma pārstāvji norādīja, ka uzbrukumi mājaslapai galvenokārt bija saistīti ar mēģinājumiem iesniegt fiktīvas personu adreses, masveidā pieteikties uz pieņemšanas laikiem “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centros, kā arī citādā veidā kavēt interneta vietnes darbību. Mēģinājumi iegūt sensitīvos personu datus nav konstatēti.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+