Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
26. aprīlis, 2014
Drukāt

Aktivitāte savrupmāju tirgū pavasarī ir palielinājusies

Foto-LETAFoto-LETA

Skats uz Ķīpsalas rindu mājām.

Aktivitāte savrupmāju, kā arī privātās apbūves zemes gabalu tirgū, tuvojoties pavasarim, martā nedaudz palielinājās, teikts nekustamo īpašumu kompānijas “Latio” mājokļu tirgus pārskatā.

Pircēji galvenokārt interesējas par mūsdienīgām, kvalitatīvām savrupmājām vietās ar labu un sakārtotu apkārtējo infrastruktūru, taču šāds piedāvājums par tirgus situācijai atbilstošu cenu ir ierobežots, norāda “Latio”.

Pieprasītākās ir mājas platībā līdz 200-250 kvadrātmetriem ar 1000-1200 kvadrātmetrus lielu zemes gabalu. Pircēji izrāda minimālu interesi par mājām ar neatbilstoši augstu piedāvājuma cenu, kā arī par nepabeigtām vai sliktā stāvoklī esošām mājām.

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem periodiem palielinājusies gan vietējo, gan ārvalstu pircēju interese par rindu māju iegādi, teikts pārskatā.

Martā palielinājās pieprasījums pēc privātās apbūves zemes gabalu iegādes, konstatējuši “Latio” speciālisti. Pircēju intereses pieaugums saistīts gan ar pavasara un būvniecības sezonas tuvošanos, gan arī ar esošo savrupmāju piedāvājumu – tajā trūkst gatavu māju ar racionālu plānojumu un platību par pircēju iespējām atbilstošu cenu.

Pircēju aktivitātes pieaugums privātās apbūves zemes tirgū skaidrojams arī ar pārdevēju nostājas maiņu – daļa no īpašniekiem, kas piedāvātajiem zemes gabaliem līdz šim bija noteikuši pārāk augstu, pat pirmskrīzes gadiem raksturīgu cenu, nolemj to pazemināt līdz esošajai tirgus situācijai atbilstošam līmenim, norāda “Latio”.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+