Kokteilis
Stilo

Aktrise Agnese Zeltiņa pati radījusi rotu dizainu3

Ilzes Kalves foto

Skaista un veiksmīga – tas ir pirmais, kas ienāk prātā, izdzirdot Agneses Zeltiņas vārdu. Teātra un kino aktrise sevi ir pierādījusi ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Viņa ir filmējusies Krievijā, Vācijā, ASV, Baltkrievijā, Ukrainā. Lielu uzmanību ir izpelnījusies Holivudā uzņemtā filma “Es gribu tavu meiču” ar Agnesi galvenajā lomā. Taču pēdējā laikā lielākais pārsteigums ir aktrises pārliecinošā debija ekskluzīvu rotu dizaineres ampluā. Par godu tam, ka aktrise pēc 15 gadiem atgriežas teātrī, top arī rotu kolekcija “Milēdija”.

Rotas, ar kurām uzmirdz
Ja ejat garām Berga bazāram Rīgā, iesaku noteikti ielūkoties Latvijas modes mākslinieku pārstāvniecības veikalā “Klase”, kura skatlogos garāmgājējus priecē Agneses krāšņās rotas. Tās izgatavotas no dabiskajiem akmeņiem – ahātiem, jašmas, tīģeracs, tirkīza, kvarca, oniksa, Swarovski, Bohēmas un kalnu kristāliem, Maljorkas un upes pērlēm, pamatam izmantojot kvalitatīvu nealerģisku metālu. Darinātas no dabiskiem akmeņiem, Agneses Zeltiņas zīmola SoulstoneS rotas nav un nevar būt lētas. Akmeņus rotām izvēlas pati autore Itālijā, jo pie mums to piedāvājums esot ļoti mazs, turklāt tādas rotu aizdares un auskaru pamatnes, kādas patīk Agnesei, Latvijā nemaz neesot atrodamas. – Katrs akmentiņš ir manis atlasīts, izsapņots un izfantazēts, rotās ir ielikta enerģija. Tajās sievietes uzmirdz un kļūst īpaši skaistas! – apgalvo rotu autore. Ne velti SoulstoneS rotas nēsā Inese Galante, Kristīne Opolais, Rēzija Kalniņa, Regīna Razuma,  Milena Gulbe, Karina Tatarinova, Una Gavare, arī aktrises mamma, meita un māsa. Vai ir gadījies savas rotas nejauši ieraudzīt kādā saviesīgā pasākumā? – Jā, ir, un es esmu ļoti lepna, jo tās atšķiras no visām pārējām! – gandarījumu pauž Agnese.

Dizaineres ampluā  

Saistītie raksti

Ideja par savu rotu dizainu radusies spontāni. Kamēr Agnese uzturējusies Milānā, no dzīvokļa Boloņā nozagtas rotaslietas un pulksteņi aptuveni 40 000 eiro vērtībā. Taču viņa nav cilvēks, kas padodas. – Man vajadzēja rotas, un es sāku radīt savas! – Izrādās, Agnese ar rokdarbiem vienmēr bijusi uz tu – māk gan adīt un tamborēt, gan šūt, izšūt un pat aust, taču pēdējos gadus laika trūkuma dēļ to vairs nedara. Arī SoulstoneS rotas Agnese neizgatavo pati, tās pēc aktrises skicēm darina meistare, kura pēc profesijas ir vēdiskā astroloģe un viņas Skolotāja. – Katra rota ir unikāla, radīta ar lielu mīlestību, un tās tapšanas laikā tiek skaitītas mantras un lūgšanas. Pat izpildot daudzos pasūtījumus, es tās nedublēju, rotas vienmēr mazliet atšķiras, un klienti to zina, – stāsta Agnese.

Veiksmīgi atrastā niša

Veikalā “Klase” pārsteidz plašais SoulstoneS rotu klāsts. – Jā, rotu ir daudz, – piekrīt aktrise. – Manā pirmajā kolekcijā ar nosaukumu “Mana Sicīlija” bija 90  otas, 30 rokassprādzes un 30 auskaru pāri. Kolekcijas ideja radās pēc pēdējā, trešā, Sicīlijas ceļojuma pagājušajā gadā. To sāku skicēt augusta beigās un jau 22. septembrī no Itālijas atvedu akmeņus. Kolekcijas izgatavošana aizņēma divus mēnešus. Kopš decembra sākuma mēs veidojām nākamo kolekciju, ko prezentēju ar nosaukumu “Milanese”– milāniete. Valentīna dienai par godu bija sagatavota speciāla kolekcija “Amore mio” (mana mīlestība) ar 50 ekskluzīvu rotu komplektiem, ko vīrieši var dāvināt savām mīļotajām sievietēm, kolēģēm, paziņām, sievām. Veikala “Klase” īpašniece Sintija Ozola stāsta: – Agnese ir ļoti veiksmīgi atradusi savu nišu, jo Latvijā ir vai nu ļoti dārgas rotaslietas, vai lētā plastmasas bižutērija, bet pa vidu nav gandrīz nekā. Visuzticīgākie SoulstoneS pircēji ir pašmāju klienti. Viņi nāk uz veikalu un prasa tieši Agneses Zeltiņas zīmolu. – Viņa piebilst, ka Agnese strādā ļoti smagi. – Vajag redzēt, kā viņa pati stiepj uz veikalu milzīgo somu, kas pilna ar rotu kastēm!

Lasiet arī citus rakstus jaunajā žurnāla numurā

 

LA.lv