Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Aktrise Birkina ētisku apsvērumu dēļ lūdz pārdēvēt viņas vārdā nosauktās somas (2)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Birkinas vārdā nosauktā soma no krokodila ādas var maksāt līdz pat 300 000 dolāriem.

Aktrise Džeina Birkina, kuras vārdā nosaukta slavenā modes nama “Hermès” rokassomu līnija – pēc šīm somām modesdāmas pierakstās rindā mēnešiem uz priekšu – nosūtījusi uzņēmumam vēstuli, kurā ētisku apsvērumu dēļ lūdz neizmantot viņas vārdu, raksta “The Guardian”.

Nesen organizācija PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) atklāja metodes, kuras tiek izmantotas krokodilu fermās no Teksasas (ASV) līdz Zimbabvei, un tieši pēc tam aktrise vērsusies pie uzņēmuma, lūdzot mainīt somām nosaukumu, līdz kamēr tiek ieviestas ētiskākas dzīvnieku labturības normas.

“Hermès” rokassomas ar Birkinas vārdu maksā 10 000 dolāru, bet tā paša zīmola krokodilādas somas cena var sasniegt 300 000 dolāru, bet vintāžas soma fuksiju krāsā Honkongas Kristija izsolē pārdota pat par 1,72 miljoniem Honkongas dolāru. PETA norādījuši, ka vienas somas izgatavošanai nepieciešama divu vai pat triju krokodilu āda.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. acs pret aci,zobs pret zobu!>sdv Atbildēt

    Arī krokodīli cilvēkus dzīvus slīcina un cērt dzīvus gabalos!

  2. tos krokodilus audzējot slegtās telpās, viņi neredzot dienas gaismu un viņus dzīvus cērtot gabalos.

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+