×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
3. janvāris, 2017
Drukāt

Aktrise Gunta Virkava atlaista no darba teātrī (8)

Foto - LetaFoto - Leta

Gada nogalē Latvijas Nacionālais teātris informēja skatītājus, ka pārtrauc izrādes “Laulāts un brīvs”, kas repertuārā bija piecus gadus un kurā spēlēja lieliskā aktrise Gunta Virkava (65) un Rīgas Krievu teātra aktieris Jakovs Rafalsons, rādīšanu. Un no darba teātrī pēc 41 nostrādāta gada atlaista aktrise Gunta Virkava.

Žurnāls “Kas Jauns” noskaidrojis, ka izrāde jau vairākkārt bijusi atcelta it kā “aktrises slimības dēļ” un gan teātra direktors Ojārs Rubenis, gan kolēģi ilgstoši mēģinājuši auklēties ar mākslinieci līdz vadzis lūzis. Iemesls bijis alkohols. Kā žurnālam atklāj kāda informēta persona, pēdējo reizi, kad “norauta izrāde”, uz teātri pie aktrises pat izsaukt ātrā mediciniskā palīdzība. “Dodoties uz slimnīcu, Virkava iekūlusies vēl citās nepatikšanās – kāpjot laukā no mašīnas, viņa paklupusi un salauzusi rokas pirkstu…”

Žurnāls arī atklāj, ka aktrise bieži jutusies vientuļa un nesaprasta. Grāmatā “Gunta Virkava. Nakts sarunas” aktrise atzinusies, ka vissmagākais periods viņas dzīvē bijis, pēc 21 kopdzīves gada uzzinot par aktiera Rolanda Zagorska sānsoļiem un šķiroties no viņa. Virkavas pazinēji atklāj, ka šo gadu laikā tam tā arī nav izdevies tikt pāri. Grāmatā aktrise saka: “Manā dzīvē savu vietu sāka ieņemt draudzene Vientulība. Bet ko tad viņa varēja man piesolīt?! Tukšas pastaigas pa lielo dzīvokli, histērisku asaru pusstundas un saņemšanos tikai bērna klātbūtnē. Ko tur liegties, šad un tad izeju atradu alkoholā. Depresija, tukšuma sajūta, bezperspektivitāte bija manu to brīžu sabiedrotais.”

“Kas Jauns” sazinoties ar pašu aktrisi, viņa bijusi pārsteigta par “alkohola baumām” un uzskata, ka viņai ir kāds nelabvēlis un uz slimnīcu no teātra viņa tikusi aizvesta augsta asinsspiediena dēļ. Drīz tikšot noņemts ģipsis no traumētā pirksta un Gunta Virkava cer pavasarī atgriezties uz Nacionālā teātra skatuves, lai gan piebilst, ka ļoti spēlēt vairs neizjūt vajadzību un viņai pieteiktu vien ar kādu nelielu lomiņu. Labprātāk viņa nodotu savas aktiermeistarības prasmes jaunajai paaudzei.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Gunta Virkava ir izcila aktrise.

  2. Pēdējie teikumi rakstā tiešām smieklīgi, it sevišķi par tām aktiermeistarības prasmēm 🙂 Lielā māksliniece laikam ir nolēmusi iet Liedskalniņas pēdās.

  3. Cienijama aktrise Gunta, Jus tiksiet tam pari. Jums viss izdosies!!! Mums visiem ir savas macibu stundas, pilnigi visiem, un katram tas sap visvairak, bet mums visiem viss izdosies!!!

  4. Pilnīgi pareizi izdarīts!

  5. Lai Guntai laba veselība! Brīnišķīga aktrise. Man ļooooooti patīk.

  6. Varbūt tad alkoholu vienkārši izņemt no tirdzniecības? Tak nelietos, ja nebūs pieejams.

  7. Nu jau gan,vai tad nu vienai tā ?Tad jau Bērziņš būtu vispār jānorok.

  8. No slimiem viriesiem ir jaatbrivojas, kas grib vazaties, lai krame sominu un laimigu tacinu, tur nav ko apraudat, stulbas tas sievietes, kas raud del izvirtuliem, tadi nemainas un tas, kas gul ar precetiem vinam ari ir speciala vietina elle. Nu jau gan tragedija viens stulbs vecis, kas krata kuli pa pasauli vai vienas asaras verts. Dzive ir daudz citas un intresantakas lietas, ka viens smirdigs izvirtulis.

Draugiem Facebook Twitter Google+