×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
21. decembris, 2016
Drukāt

Aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa cīnās ar depresiju (12)

Foto - LetaFoto - Leta

Ilze Ķuzule-Skrastiņa (31) žurnālam „Kas Jauns” atzīst, ka atrodas nepārtrauktos sava spēka meklējumos, jo tā rezerves mēdz izsīkt. Medicīnā to sauc vienkārši par depresiju, kura pie aktrises atnāca pirms diviem gadiem. Tai pamatā – vēlme būt visās jomās ideālai. „Cilvēks pagurst un pārgurst, jo no viņa nemitīgi tik daudz tiek prasīts – mums ir jābūt perfektām mammām, ideālām sievietēm, labām meitām, labām māsām, izcilām savā profesijā… To nevar izdarīt viens cilvēks!”

Ilze Ķuzule-Skrastiņa visiem iesaka, ka šādos gadījumos nevajag gaidīt, kad pāries, bet meklēt iespējami ātrāk palīdzību. Šādu viedu cilvēku aktrise ir sastapusi. Palīdz arī vaļasprieki – skriešana līdz vēlam rudenim un ūdens. Tomēr visa pamatā ir pilnvērtīgs miegs, bet gulēt vairāk par sešām stundām reti izdodas. Ilze apgūst arī meditāciju.

Kad galīgi vairs nav spēka, aktrise ir atteikusies no jaunām lomām un piedalījusies tikai jau esošajos iestudējumos. Šāds atelpas brīdis pusgada garumā bijis pērn. Ilzes vīrs – aktieris Artūrs Skrastiņš, uzzinot, ka viņa sievu piemeklējusi depresija, vien noteicis: „Ak tad tu arī?! Laipni lūgta klubiņā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Paldies, Ilze par atklātību! Man arī skāra šī slimība uzreiz pēc bērna piedzimšanas, .. kad lūdzu palīdzību sev tuviem cilvēkiem, tad pretī saņēmu “es tevi tādu neaudzināju, tās ir tavas problēmas, ko tu izdomā utt. Paskaties kāda tava istaba, tev taču bērns aug, kapēc ēdiens nav silts utt.” Varbūt tie ir sīkumi, bet šie sīkumi krājās dziļi zemapziņā, un pārvēršas par sevis šaustīšanu kapēc es neesmu perfekta, kapēc nevaru smaidīt vienā laidā un priecāties par dzīvi. Bet acīmredzot visi cilvēki nav vienādi. Neatstumiet sev tuvos cilvēkus, kad redzat, ka viņiem ir grūti vai viņi lūdz palīdzēt. Nevajag jau skaiatus vārdus, bet vienkārši būt blakus un ļaut izraudāties, un cieši samīļot.

 2. par latru cenu būt idealai ?? kaut kas traks :))) vai ēstgriba arī zudusi ?

 3. katra kaprīze nav depresija!

 4. katra kaprīze un niķi nav depresija! kustēties svaigā gaisā vajag!!!

 5. Jeļena Narele Draugos. Atbildēt

  Kad nodevu savu atlikušo dzīvi Jēzum Kristum, Kurš par mūsu grēkiem ar Savu dzīvību samaksāja, Viņš atbrīvoja no depresijas, kas ir sekas bezdievībai! Viņa Vārds lai mūžam slavēts! Esi svētīta!

 6. katru nogurumu, enerģijas izsīkumu nosauc par depresiju! Ja ir depresija, tad cilvēks nevar no gultas piecelties, tikai guļ un skatās vienā punktā, par visu ir pilnīga vienaldzība! Tādām Ķuzēm un līdzīgajiem nav ne jausmas, par laimi, kas tas ir – depresija! Nedo, Dievs, ko tādu piedzīvot!
  Lai viņa beidz muldēt!

 7. Da mums visiem depresija, redzot, kas notiek valstī, atverot savu maku, tur paskatoties un vislaik skrienot un cīnoties par izdzīvošanu..

 8. nez kaa taas lauku sievas ar visu tiek galaa? no 4 riitaa kad govis jaaslauc liidz 21-22.vakaraa , kameer visi darbi apdariiti. piedevaam viiram jaaizpuisjo , beerni jaapieskata…un nekaadas depresiijas , staigaa laimiigas un ar smaidu sejaa.

 9. mums nav vairs pareizs dzīvesveids. Cilvēkam ir vajadzīga daba un harmonija.
  Pilsētu dzīvesveids ir pretdabisks.
  Man patīk Ilze Kuzule -Skrastiņa.

 10. viss pavisam vienkārši-nevajag par katru cenu gribēt būt perfektam.

 11. Ditai Lūriņai bija intervija,kurā viņa teica, ka paši mēs izvēlamies, kādu dzīvi dzīvot. Viens dzīvo krimināldrāmu, otrs – cieš par kaut ko utt. Nav jābūt ideālam, tās ir pašmocības. Nemociet sevi! Un žurnālisti, lieciet aktieriem vairāk mieru, priekšplānā būt ideālam ir ārprātīgi grūti.

Draugiem Facebook Twitter Google+