×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
10. septembris, 2014
Drukāt

Aktrise Irina Alfjorova: Putinam jābūt tirānam un diktatoram (8)

Foto: ruskino.ruFoto: ruskino.ru

Irina Alfjorova Konstances Bonasjē lomā filmā "Trīs musketieri".

Vēl viena krievu radošo aprindu pārstāve paudusi atbalstu Putina politikai Ukrainā, liecina informācija krievu portālos.

Krievu aktrise Irina Alfjorova, kuru Latvijas skatītāji vislabāk atminēsies kā Konstanci Bonasjē filmā “Trīs musketieri” sniegusi interviju portālam super.ru, kurā atzīstas mīlestībā pret Krieviju un Putinu, un apgalvo, ka pilnībā atbalsta viņa politiku.

63 gadus vecā aktrise, kura izvairās no aktieru ballītēm un publicitātes, sniegusi pirmo interviju ilgākā laika posmā. Portāls Irinu Alfjorovu izvaicājis gan par viņas noslēgto dzīvesveidu, gan radošajiem plāniem, un viena intervijas sadaļa veltīta arī aktuālajiem politiskajiem notikumiem.

Alfjorova intervētājam stāsta, ka pavisam nesen sapratusi, cik ļoti mīl Krieviju: “Nesen man tik ļoti negribējās atgriezties no atvaļinājuma, bet tad es sapratu, cik labi ir dzimtenē.”

Tāpat aktrise pilnīgi atbalsta Putina politiku: “Mana pozīcija – es mīlu Krieviju un Putinu. Mīlu visu, ko viņš dara, uzskatu, ka viņam jābūt tirānam un diktatoram, citādi Krievija izjuks, bet es to tā mīlu. Es viennozīmīgi esmu par Putinu un iešu aiz viņa, kur vajadzēs. [..] Es ticu mūsu televīzijai. Nu nevar aizvietot priecīgu krimiešu kadru ar organizētu masu skatu – esmu aktrise, es zinu, kā izskatās masu skati.”

Alfjorova arī stāsta, ka viņa jau 23 gadus brauc uz Krimu viesizrādēs, un būtu braukusi arī šogad, vienlaikus kritizējot Ukrainas valdību: “Tas, ko redzēju Krimā, bija sabrukums. Ceļu nav, tie nekad nav tikuši laboti, mājas kā “Stalkerā”. Vienīgais, ko darīja viņu vara, – būvēja sev vasarnīcas.”

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Ļoti skaistas acis. Kā aktrise, diemžēl, nekāda. Par Ukrainu- viņai ir taisnība. Biju- redzēju. Mīlēt Putinu- tas gan ir perversi…

  2. Ja civēks tic, tad nav vajadzīgi nekādi pierādījumi. Un bezjādzīgi censties ko paskaidrot un pierādīt. Skumji- man patika tā aktrise. Var tikai cerāt, ka šādi civēki atjēgsies, ka ir prasti piešmaukti. Un sāks rīkoties- pret Putina kliķi.

  3. par vienu vinjai taisniiba … Ukrainas ieprieksheejaas valdiibas pilniigi un galiigi ruupeejaas tikai par savu labklaajiibu, taapeec jau tautai apnika un tika gaazta ieprieksheejaa valdiiba … Vieniigie, kas tur maisaas ieksheejaas lietaas bija Krievija … 🙁

  4. topašu vācieši teica par Hitleru 1930-jos gados…

  5. Tagad viņai 65 gadi un ne vairs smuka, ne vairs lomas. Penzija Krievijā daudz niecīgāka kā mums, viss paliek dārgāks, tad cik tur tā darba pierunāt tādu pensionāri norunāt, ko šai uzraksta priekšā,

  6. Būvēja vasarnīcas,ceļu nav…….. nu tāpēc ari vēlējās dzīvot labāk… Tikai Krievija palika *padeni*

  7. izrādījās ne pārāk gudra. Tikai smuka. Žēl.

  8. FUI,kāda vilšanās…

Draugiem Facebook Twitter Google+