×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
13. decembris, 2016
Drukāt

Aktrise Kristīne Belicka saderinājusies un atgriezusies Dailes teātrī

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Notikumiem pārbagāts šis gads bijis aktrisei Kristīnei Belickai (31), kura šobrīd skatāma Andreja Ēķa komēdijā „Svingeri” un Dailes teātra izrādē „Mīļākais”. Pārmaiņas skārušas ne vien aktrises privāto, bet arī profesionālo dzīvi.

Kā vēsta žurnāls „Kas Jauns”, jau pusgadu Kristīne Belicka ir kopā ar Juri Straujo, ar kuru iepazinās pirms 18 gadiem filmas „Mona” filmēšanas laikā. Tolaik Juris bija viens no filmas mākslinieku un strādnieku komandas. Šobrīd abi ir saderinājušies un nākamvasar tiek plānotas kāzas. Aktrisei šī būs otrā laulība, jo savulaik, dzīvojot Īrijā, viņa iepazinās un apprecējās ar tur mītošo Uldi Kalnu. Abu laulībā ir dzimis dēls Sebastians. Savukārt, vēl strādājot teātrī, Kristīni vienoja romantiskas attiecības ar tolaik Nacionālā teātra aktieri Artusu Kaimiņu.

Zīmīgs šis gads bijis arī aktrises profesionālajā dzīvē, lai gan, tiesa, aktieru kurss Latvijas Kultūras akadēmijā savulaik tā arī palika nepabeigts, jo tolaik režisors Dž. Dž Džilindžers jaunajā meitenē saskatīja patiesu talantu un solīja padarīt par zvaigzni. Žurnāls „Kas Jauns” vēsta, ka divu gadu laikā kā ārštata aktrise Kristīne tikusi pie piecām lomām. Par lomu Džilindžera izrādē „Jūlijs. Kāda maniaka stāsts” Kristīne Belicka pat tikai nominēta „Spēlmaņu nakts” balvai kā „Gada spilgtākā debija”. Tomēr aktrises pašas dzīve tolaik dzīvojot teātra grimētavā, grima arvien dziļāk alkoholā. Kā viņa atzīst žurnālam: „Neizturēju to slodzi. Dzīves posms bija nesakārtots un vienīgais atslābināšanās veids bija dzeršana. Pienāca brīdis, kad salūzu. Bija vienalga, kāda izrāde, kāds mēģinājums, – es vienkārši turp negāju”. Un daudzsološā aktrise tika atlaista.

Šobrīd pēc sešu gadu pārtraukuma aktrise ir atpakaļ Dailes teātrī un atkal – pateicoties Džilinžeram, kurš viņu bija ieteicis provēm izrādei „Mīļākais”. „Darīt aktiera darbu ir mana būtība. Lai kāda es būtu, lai kādas būtu manas personīgās problēmas un dēmoni, ar kuriem cīnos, kad varu darboties kā aktrise, es jūtu, a daru to, kas man ir jādara. Man tad nav jāiet asarām acīs uz darbu. Man ir kaifs no tā ko daru,” tā „Kas Jauns” atklāj Kristīne Belicka.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+