Uncategorized

Aktrise Sandra Kļaviņa dvēseles radinieku sastapusi divreiz jaunākā vīrietī2

Foto – Leta

Jaunā Rīgas teātra aktrise Sandra Kļaviņa (44), kura savulaik bijusi precējusies ar aktieri Kasparu Zvīguli (35) un kuru laulībā dzimusi meitiņa Žanete, sabiedrībā bieži manīta jaunāku vīriešu sabiedrībā. Tiesa, aktrise nekad savas attiecības nav komentējusi.

Pēdējo gadu laikā ne reizi vien medijos izskanējis, ka aktrises sirds esot aizņemta. Kā noskaidrojis izdevums „Privātā Dzīve”, jau pāris gadus aktrisei ir attiecības ar Rīgas Krievu teātra aktieri Maksimu Buselu (23). Abi savulaik iepazinušies pēc Jaunā Rīgas teātra izrādes „Peldošie – ceļojošie”. Žurnālam „Ieva” Sandra Kļaviņa atzīst, ka neviens no apkārtējiem negribot noticēt, ka viņiem viss ir pa īstam un daudzi uzskata, ka jauno aktieri vada vien salts aprēķins.

Abi aktieri atzīst, ka šobrīd ir grūti spriest par attiecību nākotni un Maksims Busels atklāj, ka viņus vieno nevis kaisle, bet kaut kas daudz stiprāks – kopējas dvēseles vibrācijas, kam piekrīt arī Sandra Kļaviņa. Tiesa aktrise žurnālam „Privātā Dzīve” arī saka: „Mums ir pārāk liela gadu starpība, karam savi nākotnes plāni, milzīgas intrigas vidē, kurā kā atpazīstami cilvēki dzīvojam. Šajā gadījumā vispār nevar būt runa par ģimeni, kopēju sadzīvi.”

LA.lv