Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
10. decembris, 2015
Drukāt

Aktrise Venta Vecumniece svin 70 gadu darba jubileju

Jāņa Deinata fotoJāņa Deinata foto

Aktrise Venta Vecumniece izrādē "Pirmā grēka līcis".

Dailes teātra aktrise, režisore, pedagoģe Venta Vecumniece decembrī svin savu 88 gadu dzimšanas dienu un 70 gadu darba jubileju, LA.lv uzzināja teātrī.

Šobrīd Venta Vecumniece spēlē joprojām izpārdotajā izrādē „Pirmā grēka līcis”, kas 13.decembrī tiks rādīta jau 126.reizi. Pēc izrādes māksliniece tiks sumināta dzīves un darba jubilejā.

Venta Vecumniece nāk no leģendārās Dailes teātra II studijas, kurā mācījusies kopā ar Viju Artmani, Hariju Liepiņu, Eduardu Pāvulu, Valentīnu Skulmi, Pēteri Pētersonu. Ar izcilību viņa beigusi Maskavas Valsts teātra institūta Režijas nodaļu. Dailes teātrī Venta Vecumniece strādājusi no 1949./1950.gada sezonas.

Dailes teātris sveic savu ilggadējo dailēnieti dzimšanas dienā un darba svētkos, vēlot radošu enerģiju, neizsīkstošu dzīvesprieku un ziedošu veselību. LA.lv un “Latvijas Avīze” pievienojas sveicieniem!

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+