×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
4. aprīlis, 2017
Drukāt

Aktrises Zanes Vaļickas-Pētersones ģimeni šķir attālums (2)

Foto - LetaFoto - Leta

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, aktrise Zane Vaļicka-Pētersone ar vīru Gundaru Pētersonu jau aptuveni deviņus mēnešus dzīvo šķirti un abi vairs nenēsā arī laulības gredzenus. “Gredzens man traucē, kad eju uz sporta zāli sportot, tāpēc noņemu. Gundars arī gredzenu nenēsā. Uzliek tikai tad, kad kopā ejam uz kādiem saviesīgiem pasākumiem.” Aktrise apgalvo, ka tas nenozīmē, ka abi būtu šķīrušies. Drīzāk sācies otrais randiņu periods.

Izrādās, aktrise vīrs pieņēmis darba piedāvājumu un pārcēlies dzīvot uz Ventspili, bet Zane ar abiem bērniem palikusi ģimenes mājvietā Piņķos. Meita Ieva nopietni dejo balles dejas un jāvadā uz nodarbībām Jūrmalā, bet dēls Edvards ik dienu jāpavada uz vilcienu, jo viņš mācās Rīgā. Nespējot savienot sadzīvi ar darbu televīzijā, Zane pārtraukusi vadīt televīzijas raidījumu “Dzīvīte”. Tiesa, joprojām Zane strādā par aktiermeistarības pasniedzēju Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā un turpina darboties kā aktrise teātra klubā “Austrumu robeža”.

Pāris iepazinās pirms 15 gadiem un 2002. gada apprecējās. Savulaik intervijās Zane atzinusi, ka vīrs viņu ne tikai mīl, bet dievina un viņa jūtas vīra lolota un lutināta.

Tagad dienas un vakari esot citādāki – Gundars mājās pavada brīvdienas, dažkārt mēdzot atbraukt arī nedēļas vidū. Taču iespējams, ka drīz abi laulātie atkal tiksies biežāk, jo Zane saņēmusi darba piedāvājumu kļūt par aktiermeistarības pasniedzēju mūzikas skolā Ventspilī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Būtu pastāstījusi, kāpēc māju Salienā pārdeva un nopirka vietā trīsreiz lētāku rindu mājas sekciju.. Nešķirās..

Draugiem Facebook Twitter Google+