×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. marts, 2014
Drukāt

Aktuāla aptauja 24.03.2014. (4)

20140324231511_9768

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. SKAIDRA - OJĀRAM Atbildēt

    SKAIDRS IR VIENS – TĀ NEVAR TURPINĀTIES – VAI NU SAMAKSĀ SKOLOTĀJAM PAR DARBU, VAI RISINA TO JAUTĀJUMU CITĀDIEM LĪDZEKĻIEM!!! CENTI SASTĀDA EIRO… GAIDĪT NEKO VAIRS NEVAJAG!!! DARBA KVALITĀTE – NOPIETNS ARGUMENTS…BER TAI JĀIET ROKU ROKĀ AR DISCIPLĪNU… Par disciplīnu stundā ir atbildigs skolotājs, BET IR VECĀKI, KURI NAV IEMĀCĪJUŠI SAVIEM BĒRNIEM ĻOTI SVARĪGU ASPEKTU , proti – UZ SKOLU VIŅŠ IET MĀCĪTIES, NEVIS DEMOSTRĒT SAVU SMADZEŅU TRULUMU AR MUTES PALĪDZĪBU… Stundā viela nav apgūta, piedevām vēl tiek traucēts citu skolēnu darbs (stundai 40 minūtes!)?! Bērnam, kas nemācās ne skolā, ne mājās, NAV INTERESANTI … Pie tagadējām prasībām skolotājs NEKO NEVAR PASĀKT – uzreiz seko sūdzības pa labi un kreisi!! KURAM SKOLOTĀJAM TO VAJAG????????????? JĀ, VALSTS MAKSĀ PAR GIMENES UN SAVU AKCEPTĒTO BRĀĶI AUDZINĀŠANĀ!!!

  2. Jā , LIZDA jau gatava valstij acis izskrāpēt to centu dēļ, bet vai esiet manījuši, ka tā iestātos arī par kvalitatīvu skolotāju darbu? Pērn pat 4 skolnieki pabeidz N vidusskolu , bet neviens neprot pat elementāri angļu valodu. Lai tik valsts maksā par šo brāķi. Un ne jau tas vien.

  3. ESMU ar 43% respondentu, kas ATBALSTA PEDAGOGU PRASĪBU PAAUGSTINĀT ALGAS ATBILSTOŠI DARBAM , KO DADA ŠIE CILVĒKI!!! KĀDAS ir SKOLOTĀJU PRIVILĒĢIJAS, KUR VAR REDZĒT VAI IZLASĪT PAR TĀM????? NEESMU REDZĒJUSI UN MANĪJUSI!?? VIENĪGI NENORMĀLS SKAITS SABIEDRISKI VAICAMU DARBU, PAR KURU PAVEIKŠANU GAN NEVIENS LĪDZ ŠIM BRĪDIM NAV SAMAKSĀJIS???…KURI ir tie darbinieki ar TĀDU pat IZGĪTĪBU kā skolotāji, kas SAŅEM MAZĀKU ATALGOJUMU??? Atbalstu SKOLOTĀJU DOMĀTO PIKETU 12.MAIJĀ!!! Cik TAD ILGI VĒL SKOLOTĀJI DOMĀ GAIDĪT UN CERĒT UZ CILVĒKA CIENĪGU ATALGOJUMU PAR DARBU????????????

    • Tad jau jāiet visiem. Kurš tad Latvijā ir novērtēts. Skolotāji domā, ka piemēram slimnīcās māsiņas, kas apkopj slimnieku, tajā skaitā arī slimos skolotājus, normālas algas nav pelnījuši. Saraksts, kam jāpaaugstina algas ir ļoti garš un skolotājiem tajā sarakstā nebūt nav jābūt pirmajiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+