×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
14. maijs, 2013
Drukāt

Aktuāls jautājums: Kā vērtējat pašvaldības paveikto?

Foto - LETAFoto - LETA

Jānis Skriblis Tukumā:
 “Vērtēju pozitīvi. Ja neesat bijis mūsu pilsētā pēdējos divus vai trīs gadus, Tukumu vairs nepazīsiet, tik sakopta, labiekārtota kļuvusi pilsēta. Bet viens darvas piliens ir gan – pilsētā uzcēla koģenerācijas staciju. Solīja, apkure iedzīvotājiem kļūšot lētāka. Bet nekā.

 

Šoziem nācās maksāt pat par 50% vairāk nekā iepriekš. Pašvaldību vēlēšanās balsošu par to pašu sarakstu, kas jau tagad pie varas, jo kopumā par domes darbu nesūdzos.”

 

Emīlija Stepanova Sedā:
 “Man neko no pašvaldības nevajag, pašai ar visu jātiek galā, jo neviens neko par velti nedos. Zinu, ka Sedas daudzdzīvokļu mājās cilvēki katru ziemu salst, šogad īpaši, bet maksa par apkuri liela. Tāpēc pārcēlos uz privātmāju. Gar manu māju izraka ceļu, tad uzbēra šķembas. Lūdzu, lai noblietē, jo man kā otrās grupas invalīdei pa tādu ceļu grūti staigāt. To neizdarīja. Ziemā, tīrot brauktuvi no sniega, šķembas sastūma grāvī, bet tas ir dārgs būvmateriāls. Redzot to visu, pašvaldību lietas man vienaldzīgas.”

 

Zigurds Palejs Rīgā:
 “Pilsētas dome pilna propagandas un šovinisma, piešķir dažām iedzīvotāju grupām pakalpojumus par brīvu, neņemot vērā, ka budžeta deficīts tikai pieaug. Tas nav normāli. Notiek spēle uz iedzīvotāju, visbiežāk savu tautiešu un citu krievvalodīgo jūtām. Žēl, ka latviskās partijas tā arī nespēja vienoties par kopēju sarakstu šajās vēlēšanās, kā to izdarīja šie divi – Nils Ušakovs un Andris Ameriks. Savu balsi 1. jūnijā kā arvien atdošu par Nacionālo apvienību, lai gan nenoliegšu, ka manas simpātijas ieguvis arī Guntis Belēvičs.”

 

Mārīte Rubene Ikšķilē:
 “Pašvaldības domē strādā kolosāli cilvēki, ar viņu darbu esmu ļoti apmierināta. Vēlēšanās balsošu par pašreizējiem darbiniekiem. Vecākās paaudzes iedzīvotāji gan nobažījušies, lai pie varas netiktu gados jauni, alkatīgi cilvēki. Pagājušajās vēlēšanās tādi uzradās, bet viņiem nekas neizdevās. Pati darbojos luterāņu draudzē. Pašvaldība atbalsta visas reliģiskās konfesijas. Varu teikt, ka mūsu pilsētai ir Dieva svētība. Man patīk te dzīvot.”

 

Vairis Dzeguze Jaunpils novadā:
 “Mūsu novadu ilgus gadus vada Ligita Gintere, un neredzu nevienu citu, kurš būtu viņai līdzvērtīgs novada vadības lietās, vēlu viņai sekmes. Bet citā sarakstā startē mana vedekla, arī viņa strādā domē. Nav citas izvēles, balsošu par sarakstu, kurā balotējas vedekla.”

 

Inga Mazure Rīgā:
 “Esmu pārliecināta: ja saskaņieši iegūs nedalītu varu Rīgā, tad ar laiku viņi valdīs visā Latvijā. Tāds pamatuzdevums viņiem izvirzīts no Maskavas. Nupat dzirdēju aptaujā, ka rīdziniece Biruta Kalniņa balsošot par Nilu Ušakovu, jo viņš “ļāvis viņai ietaupīt divus latus”. Cik viegli nopirkt latviešus! Par desas šķēli! Tas mani ļoti uztrauc. Ticu, ka Latvijai pavērsies labākas izredzes. To paredzējis pats Finks. Cerība dod spēku dzīvot.”

 

Aivars Auziņš Ventspilī:
 “Skatoties ar iebraucēju vai ciemiņu acīm, pilsētas pašvaldību visi slavē. Bet mēs, iedzīvotāji, ne visi un ne ar visu esam apmierināti. Piemēram, katru gadu apmēram par 20 latiem paaugstina nekustamā īpašuma nodokli, lai gan māja jaunāka nekļūst. Žēl, ka nopostīja veco Dziesmu svētku laukumu, tā vietā uzbūvējot tūristiem kempingu. Tagad mums ir Reņķa dārzs ar daudzkārt mazāku skatuvi, nav apkārt skaistā priežu meža, kas aizsargāja no stiprajiem jūras vējiem.”

 

Gunta Eglīte Kocēnu novadā:
 “Ar savu pašvaldību esmu ļoti apmierināta. Zinu, ka balsošu par tiem pašiem cilvēkiem, kas tagad strādā novada domē. Esmu politiski represēta, prasīgs cilvēks, tāpēc varu teikt, ka novads ir patriotisks, latvisks. Man ir ļoti labas sociālās darbinieces, atsaucīgas un mīļas. Tiem, kas paši nav kārtīgi cilvēki, neviena partija, neviens saraksts nebūs labs.”

 

Vilnis Jēkabsons Rīgā:
 “Lai gan ar Ušakova kungu neesam ideoloģiskie domubiedri, tomēr man nav īpašu iebildumu pret viņa darbību. Tajā pašā laikā esmu dziļi izbrīnīts, ka dažas latviskās partijas nevar savā starpā vienoties, lai piedāvātu vēlētājiem vienu kopīgu sarakstu, par ko balsot. Uzskatu, ka “Vienotības” izvirzītā kandidāte pilsētas mēra amatam liecina par šīs partijas pašiznīcināšanās tendenci. Runājot par zaļajiem – kamēr Belēvičs, Ulme un pārējie nav nogūlušies uz dzelzceļa sliedēm, aizšķērsojot ceļu uz Vecmīlgrāvi vilcieniem ar indīgajiem naftas produktiem, tikmēr nevienam no viņiem neticu! Savu balsi 1. jūnijā nodošu par Baibu Broku, Nacionālās apvienības izvirzīto kandidāti.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+