×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. marts, 2012
Drukāt

“Al Jazeera” nolēmusi nepubliskot “Tulūzas šāvēja” uzņemtos video

televizija

Arābu satelīttelevīzijas kanāls “Al Jazeera” nolēmis nepubliskot videoierakstus, kurus uzņēmis “Tulūzas šāvējs” slepkavību pastrādāšanas brīdī.

“Saskaņā ar “Al Jazeera” ētikas kodeksu un ņemot vērā, ka video nesniedz tādu informāciju, kas jau nebūtu izskanējusi publiskajā telpā, tās ziņu kanāli nepārraidīs šos materiālus,” teikts telekanāla izplatītajā paziņojumā.

“Tulūzas šāvēja” videoierakstus ieguvusi arī Francijas policija. “Tā ir dažādu slepkavību videomontāža ar mūziku un lasījumiem no Korāna,” iepriekš atklāja kāds vārdā neminēts informācijas avots policijā, piebilstot, ka videomateriāls nosūtīts arābu satelīttelevīzijas kanāla “Al Jazeera” birojam Parīzē. Kā pavēstīja avots, “Al Jazeera” nodevusi policijai zibatmiņu, kas bija nosūtīta uz tās Parīzes biroju.

Kā liecina ziņu aģentūras AFP rīcībā esošā informācija, zibatmiņa ar videomateriāliem telekanālam nosūtīta kopā ar zīmīti, kurā teikts, ka uzbrukumi tikuši pastrādāti “Al Qaeda” vārdā. Zibatmiņa tikusi izsūtīta jau trešdien, kad “Tulūzas šāvējs” jau atradās policijas aplenkumā, kas ļauj secināt, ka noziedzniekam bijis līdzdalībnieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+