Latvijā
Rīga

FOTO. Alberta ielā Rīgas centrā lokalizēts ugunsgrēks daudzstāvu mājā0


Rīgā, Alberta ielā izcēlies ugunsgrēks daudzstāvu namā, 21.09.2018.
Rīgā, Alberta ielā izcēlies ugunsgrēks daudzstāvu namā, 21.09.2018.
Foto: portāls La.lv

Papildināta visa ziņa pl. 10:52 un pievienota foto galerija.

Rīgas klusajā centrā, Alberta ielā šorīt īsi pēc pl.9 izcēlies ugunsgrēks daudzstāvu mājā, novēroja portāls “La.lv”

Notikuma vietā sākumā strādāja 3 ugunsdzēsēju mašīnas, vēlāk pievienojās papildspēki. Ieradās arī ātrās medicīniskās palīdzības mediķu brigāde un gāzes avārijas dienests.

Uz vietas portāls “La.lv” novēroja, ka ar atklātu liesmu deg nama augšējais stāvs un jumts. Ap nama fasādi ir uzslietas celtniecības sastatnes, kas liecina par tur notiekošiem remontdarbiem.

Dzēšanas darbus vēroja daudzi garāmgājēji un apkārtējo biroju darbinieki. Turpat atradās arī vairākas tūristu grupas gida pavadībā, kas bija ieradušās apskatīt jūgendstila arhitektūru Alberta ielā.

Portāls “La.lv” novēroja, ka, neskatoties uz ugunsgrēka dzēšanas darbiem un ūdens šaltīm, kas lija lejup no jumta, cilvēki neatkāpās drošā attālumā un arī tūristu grupas turpināja ceļu gar degošo namu. Tobrīd 3 VUGD ugunsdzēšanas mašīnas bija bloķējušas ielu un padevušas uz augštāvu pacēlāju, lai operatīvi dzēstu uguns liesmas.

Liesmu epicentrs atrodas blakus dzīvojamai mājai Alberta ielā 9. Aculiecinieki izteica bažas, vai tik liesmas nepārmetīsies vēl uz blakus esošo māju.

Notikuma vietā jūtama stipra dūmu smaka.

Ziņu aģentūra LETA ziņo, izsaukums uz ugunsgrēku saņemts plkst.9.14. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka dega jumts un bēniņi 20 kvadrātmetru platībā, kā arī ēkas fasāde 10 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēks patlaban ir lokalizēts. Evakuēto un cietušo nav.

LA.lv