Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
21. maijs, 2014
Drukāt

Aldaris mainās


Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Maija otrajā nedēļā vēsturiskajā pirms aptuveni 150 gadiem būvētajā ēkā jaunu alus darītavu atklāja lielākais alus tirgus dalībnieks – AS Aldaris.

Notikums pelnījis uzmanību ne tikai divu miljonu eiro lielā naudas ieguldījuma, bet arī citu iemeslu dēļ. Proti, miestiņa brūvēšana un pildīšana galvenokārt ar rokām, alus darītava labprāt uzņem viesus. Iecerēts arī izveidot uz Baltijas valstu vajadzībām orientētu inovāciju centru, vēl šajā gadā – Alus muzeju un atjaunot Aldara parku, savienojot to vienotā teritorijā ar uzņēmumu. Latvijas tautsaimniecībai arī īpaši svarīgi, ka Aldaris sācis iesala pirkšanu no lauksaimnieku kooperatīvam Latraps piederošās iesalnīcas, kas darbību sāka vien šā gada sākumā.

Jaunajā vecajā alus darītavā ražos alus šķirnes, ko uzņēmuma meistars Valdis Čunka dēvē par jauno vīnu. Proti, tās paredzētas lēnai un nesteidzīgai baudīšanai. Jau pavisam drīz veikalos varēs nopirkt pašu izveidoto Latvijas IPA, Staltais Beļģis un Mājas alus miestiņu, kas pildīts 0,33 litru pudelēs.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+