×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
27. decembris, 2013
Drukāt

Aldis un Oļegs – kopā “Marchello”!

ReklāmfotoReklāmfoto

Savos 12 pastāvēšanas gados pirmo reizi Latvijas šlāgeraptaujā ar dziesmu “Pasoki, bruoļeit” piedalās grupa “Marchello”. Aldim Kisem dalība aptaujā nav sveša, klausītāji viņu jau iepazinuši, jo viņš tajā piedalījies kopā ar citiem Latgales mūziķiem.

Aldis Kise neslēpj, ka tā ir lieliska iespēja ar dziesmu pateikt klausītājiem to, kas svarīgs viņiem. “Piemēram, dziesma “Pasoki, bruoļeit” atspoguļo mūsu senču dzīves vērtības, kas ir svarīgas arī šodien mums. Grupai “Marchello” tā ir pirmā dziesma šlāgeraptaujā, bet dažādos citos sastāvos gan kopā, gan atsevišķi esam piedalījušies arī iepriekš gan ar “Dricānu dominanti”, gan muzikālo teātri “Baltie lāči” un grupu “Ginc& Es”,” teic Aldis.

Grupa ir no Latgales, bet tās nosaukumam ir tāds skanējums, kas maz saistās ar Latgali. Aldis tik nosmej: 
”Nosaukums ir par godu mūsu draugam Mārtiņam, kurš grupas tapšanā bija klāt un mūs atbalstīja. Bet vispār, tas taču ir loģiski – Aldis un Oļegs Kurakins kopā latgaliski ir “Marchello”.”

Aldis neslēpj, ka viņus iecienījuši dažāda vecuma klausītāji dažādās Latvijas vietās. “Mūsu ikdienas darbā klausītāju loks – sākot no bērniem un jauniešiem līdz pat viscienījamākā vecuma pārstāvjiem visā Latvijā.”

Abi grupas dalībnieki ar mūziku ir saistīti kopš bērnības, bet pirmā tikšanās puišiem bija Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā, kur tika sāktas studijas vienā kursā. “Es mācījos fagota spēli, bet Oļegs – saksofonu. Paralēli mācībām sākām kopā muzicēt dažādos pasākumos un darām to joprojām. Nu jau 12 gadus!”

Gadam beidzoties, Aldis secina, ka daudz kas šajā gadā ir bijis, bet pilnīgi visi radošie plāni jau nekad nevar īstenoties. “Jaunajā gadā plānojam iepriecināt klausītājus ar jaunām dziesmām. Dažas jau ir ierakstītas, vairākas šobrīd top. Protams, turpināsim visus priecēt ar atraktīvām ballītēm dzīvajā izpildījumā!” Puiši neslēpj, ka pa šiem gadiem repertuārs ir izveidojies plašs un dažādām gaumēm. Viņi labprāt uzspēlēs ballēs, kāzās, jubilejās un citos cienītāju vajadzībām piemērotos pasākumos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+