Mobilā versija
+2.7°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
13. septembris, 2016
Drukāt

Aleks Boldvins iesūdzējis tiesā mākslas tirgotāju

Foto - Leta/APFoto - Leta/AP

Amerikāņu aktieris Aleks Boldvins vērsies tiesā pret Ņujorkas mākslas darbu tirgotāju, kura viņam par 190 000 ASV dolāru (170 600 eiro) pārdeva kārotās gleznas vēlāku versiju, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

Pirmdien tiesā iesniegtajos dokumentos teikts, ka mākslas galerijas īpašniece Mērija Būna aktierim pārdevusi amerikāņu mākslinieka Rosa Bleknera 1996. gada gleznas “Sea and Mirror” (“Jūra un spogulis”) vēlāku versiju.

Boldvinam tika pārdota 2010. gadā radīta gleznas versija, taču tā bija datēta ar 1996.gadu.

Būna teikusi, ka pārdotā glezna ir autentiska, taču vairāki eksperti Boldvinam apstiprinājuši, ka tas tomēr neesot 1996.gada oriģināls.

Boldvins no mākslas darbu tirgotājas pieprasa atmaksāt oriģināla un vēlākās versijas cenas starpību un segt juridiskos izdevumus.

Būnas advokāts noraidījis Boldvina apgalvojumus. Viņš apgalvo, ka aktieris jau no paša sākuma zinājis, ka pērk vēlāku gleznas versiju.

Pievienot komentāru

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (14)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+