×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
31. augusts, 2015
Drukāt

Aleksandrs Vasiļjevs: „Modes alķīmija ir jauns etaps, izaicinājums, manā radošajā darbībā.”

Publciitātes fotoPublciitātes foto

Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs prezentēja Rīgas publikai vēl neiepazītu savas personības šķautni. Šovā ar teātra elementiem „Modes alķīmija”, kas norisinājās 30.augustā koncertzālē „Rīga”, viņš pārtapa vairākos tēlos. Dramatiskā teātra aktieris, burvis, mistiķis, lektors un, protams, sieviešu siržu iekarotājs – visās šajās lomās varēja redzēt Vasiļjevu.

Pats Aleksandrs Vasiļjevs par izrādi saka: „Modes alķīmija ir jauns etaps, es pat gribētu teikt izaicinājums, manā radošajā darbībā. Ļoti priecājos, ka manā saspringtajā ikdienas grafikā radās iespēja jaunu ideju realizācijai. Man uzreiz iepatikās šis projekts, kurā mani piedalīties uzaicināja lietuviešu producenti un režisori. Tas bija iespaidīgs šovs, īsti svētki, kur meistarīgi apvienota mode, deja, teātris un erotika.”

Tāpat skatītāji izrādes laikā uzzināja par modes maģisko ietekmi uz cilvēku, jaunākas 2015.-2016.gada rudens – ziemas modes tendences. Vakara programmu bagātināja latviešu un lietuviešu dizaineru sieviešu un vīriešu apģērbu skates, ko sarūpējuši Lietuvas vadošā brenda „Eiva” dizainere Svetlana Kairova un viņas tautieši Seržs Ganbžumjans, Ingrida Žitkuviene, lietuviešu kāzu apģērbu brends „InžI”, brendi „Natali de Lyrik” un „Amoralle”.

Par maģiju šovā atbildēja pazīstamais lietuviešu iluzionists, starptautisku konkursu laureāts Mantas Wizard.

Šova vadītājas lomā debitēja žurnāla „Люблю!” galvenā redaktore Inna Avina. Lielākā izrādes daļa tika vadīta atrodoties gultā. „Kļūt par šova vadītāju līdzās maestro Vasiļjevam bija piedāvājums, no kura nevarēju atteikties. Pavadīt vairākas stundas viņa kompānijā runājot par modes tendencēm – tas ir skaists, bet atbildīgs piedzīvojums,” stāsta šovprogrammas „Modes alķīmija” vadītāja Inna Avina.

Projekta „Modes alķīmija” idejas autore ir Anna Oļeiņika, viņa ir kompānijas „Visual Dreams Factory” direktore un interaktīvu šovu producente Lietuvā. Savukārt izrādes režisors un scenārija autors ir Jokubs Viļus Turs, kurš atpazīstamību ieguvis pateicoties filmai „Sapņoju, ka eju” („Dreaming the Path”).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+