Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Alekseja Naumova izstāde “Pasaules pilsētas” ceļo uz Siguldu

Foto: LETAFoto: LETA

Projekts "Pasaules pilsētas" Honkongā.

No 25. aprīļa līdz 7. jūnijam Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” Izstāžu telpā aplūkojama Latvijas Mākslas akadēmijas rektora profesora Alekseja Naumova personālizstāde “Pasaules pilsētas”, LA.lv pastāstīja LMA komunikāciju speciāliste Līva Raita.

Izstāžu cikls “Pasaules pilsētas” reprezentē mākslinieka pasaules un vietas izjūtu. Jau vairāku gadu garumā meistara gleznu cikli top daudzās Eiropas un pasaules pilsētās – konkrētā vietā, gleznojot dabā.

Līdz šim izstāde “Pasaules pilsētas”, kas ir daļa no vērienīgā projekta “World Cities. Live Paintings”, viesojusies vairākās pilsētās ASV, Honkongā, Indijā, Portugālē un citās pasaules valstīs. Izstādē aplūkojami Francijas, Itālijas un Latvijas pilsētās tapuši darbi, kā arī citviet gleznotas ainavas.

Vietas nozīmību mākslinieks izjūt ne tikai kā mākslas darbā ietveramu ainavu, bet arī kā mākslas pieredzes vērtu. Tāpēc cikla “Pasaules pilsētu” izstāžu sērija tagad tiek piedāvāta arī lokālā mērogā – Latvijas ietvaros.

Izstāde apskatāma darba dienās plkst. 11 – 19, brīvdienās – divas stundas pirms pasākumiem.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+