Mobilā versija
+1.2°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
25. februāris, 2016
Drukāt

Alekseju Navaļniju apmētā ar divām tortēm

Foto: Alekseja Navaļnija Instagram konts.Foto: Alekseja Navaļnija Instagram konts.

Maskavā nezināmi huligāni pie Korupcijas apkarošanas fonda (KAF) ar divām tortēm apmētājuši opozicionāru Alekseju Navaļniju, liecina ieraksts paša Navaļnija Instagram profilā.

Cietušais nav pastāstījis, kā izskatījušies metēji, bet ar tortes pēdām uz sejas uzbraucis KAF un nofotografējies kopā r tā līdzstrādniekiem.

Savā Instagram profilā Navaļnijs raksta: “Šai varai ir tik augsti reitingi un tik varens atbalsts, ka vienīgo atbildi uz opozīcijas pretenzijām Putins ar Medvedevu saskata toršu mētāšanā. [..] Vajadzēja redzēt, kā es gāju līdz birojam un braucu liftā, un kādas bija sekas tiem, kas mani sagaidīja. Toties tagad Fondā visi grib ar mani fotografēties.”

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+