Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
10. decembris, 2014
Drukāt

Alimentu nemaksātāju sarakstā šobrīd ir 29 tūkstoši cilvēku (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs attēls

Latvijā uzturlīdzekļus vai tā saucamos alimentus par bērnu nemaksā 29 tūkstoši cilvēku, Latvijas Radio trešdien teica Uzturlīdzekļu garantijas fonda administrācijas direktors Edgars Līcītis.

Valsts uzturlīdzekļus pašlaik maksā par 7,5% no visu nepilngadīgo bērnu skaita.

Jau ziņots, ka trešdien, 10.decembrī, plkst.12 tiks rīkota preses konference par grozījumiem Uzturlīdzekļu garantiju fonda likumā, kas paredz parādnieka vārda publiskošanu.

Uzturlīdzekļu garantiju fonda likuma grozījumi paredz no 2015.gada 1.jūlija publiskot ziņas par parādniekiem, lai aizsargātu bērna tiesības un veicināt vecāku pienākuma pildīšanu — uzturlīdzekļu maksāšanu.

Konferencē piedalīsies tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece tiesu jautājumus Irēna Kucina un Uzturlīdzekļu garantijas fonda administrācijas direktors Edgars Līcītis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kur tad palika komentārs? Vai tad tā nav patiesība, ka tiesībsargs alimentu nemaksātāju uzvārdu publicēšanu nosauca par “viduslaiku” palieku? Tā es vismaz izlasīju internetā, ko paši publicējāt! Ja tiesībsargs jauc cilvēka tiesības ar cilvēka pienākumiem, tas ir, ar atbildību nemaksāt uzturlīdzekļus saviem pēcnācējiem, uzkraujot to visu valstij, tad kur te ir manis kā komentētāja vaina?

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+