×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
30. augusts, 2017
Drukāt

Alimentus sākuši maksāt pat tie, kuriem nav nekādu ienākumu (35)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Daudzi alimentu nemaksātāji šobrīd sākuši maksāt parādus, lai nepaliktu bez autovadītāja apliecības. Maksā pat tie, kuriem pēc Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) datiem nav nekādu ienākumu.

No 8000 parādnieku, kuru bērnus uztur valsts un kuriem ir autovadītāja apliecība, ir panākta vienošanās par maksājumu veikšanu. Pagaidām nevienam nav atņemtas tiesības, bet pēc detalizētas informācijas izvērtēšanas to sāks darīt rudenī.

Pievienot komentāru

Komentāri (35)

 1. ko tad darīs ja transporta tiesības vispār nav?

 2. Tas ir mans viedoklis.
  Jadoma ar pratu un jadzemde prieks sevs.Es dzemdeju prieks sevis.Un uz alimentiem padevu jo berna tevs teica vinam vienalga.

 3. Par to vien tev vajag tiesības noņemt ka Pinočetu raksti ar mazo burtu un nejēdz uzrakstīt Pola Pota vārdu

 4. Popota un pinočeta režīms!

 5. Mulkibas.Mes pasas vainigas ari esam.Es ar sanemu alimentus.Bet nenosodu berna tevu.Kad esi stavokli ir jasaprot ka dzemde prieks sevis.Ja vaig kautka stingrak bet ne ar tiesibas nonemsanu.Mes visi cilveki esam.Ja nju strada ar masinu un pelna naudinu.Ka nolikt var vienu cilveku ja ir divi vainigi es par komenrariem.Vai jadzivo kopa ja cilveku vairs nemili tik del berna.Un gan teviem ir iesoeja dzivot cita gimene jo mums visiem cilvekiem ir jutas.Mes pasas sievietes vainigas ka laizam tadus viriesus klat bez izsargasanas un te jau iznakums.Kaut dzivoju ar berna tevu 4gadus kopa,un pec berna piedzimsanas sakas stridi.Abi vecaki vainigi ne jau tik viens.

 6. Mulkibas.Mes visi esam cilveki tacu.Man ar berna tevs maksa alimentus caur valsti.Un kas tg vai vins nav cilveks.Vinam nav jaed ja tas tiesibas ir vajadzigas darbam.Mes sievietes dzemdejam beernus pirma karta prieks sevs un ar tadu domu jadzivo.Milestiba ir un aiziet tik pat atri un del berna neuuzskatu ka jadzivo kopa.Ja ir traki ar tiem alimentiem bet jasaprot ari otra puse.Nevaig visu vainu velt tik uz viriesiem.Mes pasas ar esam vainigas.

 7. Ha, un vēl daudzi izsmēja, ka stulba ideja, nekam neder… Lūdzu, kad piesola atņemt tiesības, tad cītīgi sāk maksāt! Kopumā var teikt, ka soda mērs pat ļoti labi strādā.

 8. tā viš būs būt Atbildēt

  nu tad turpmāk veči izmantos prostitūtas un norēķināsies uz vietas, bet bērnu gribošās vecenes varēs mākslīgi apaugļoties

 9. Tie kam nav ienākumu ir zagļi!

  • Musu valdiba ir zaglu banda un tauta tikai nem piemeru tapec tiem kam ir iespeja ari neuzrada savus ienakumus un pareizi dara!

 10. Labs lēmums, varbūt ne pats humānākais, jo situācijas mēdz būt ļoti dažādas, piem: maksā godīgi skaidrā naudā, bet pierādīt to nevari, bijusī iesniedz prasību tiesā un tev nav iespēja pierādīt ka esi maksājis ties piedzen un atkal maksā n_gadus. Tas ir no dzīvas.

  • Nu sorry, bet savā ziņā pats vainīgs tad. Jādomā tomēr līdzi. Turklāt šķiršanās reti, kad ir ar prieku, smaidu un labāk attiecībām pēc tam. Līdz ar to vajag to visu kārtīgi izdarīt pēc likumdošanas un visu caurredzami, nevis kaut ko pa kaktiem, tad pēc tam tikai problēmas rodas!

 11. Domāju ka naudu viņi dabūs no tautas, bet dzimstība vēl vairāk samazināsies.

 12. Vīrietis visu dzīvi maksā par divām lietām- par muļķību un pimpi!

 13. Banditisķā valstī, banditiskas metodes

 14. Īstais rekets un viss. Bandītu metodes. LATVIJA 21 GADSIMTS.

  • Laikam jau tavus bērnus uztaisija kāds cits tāds pats savas mantas spricētājs. večus ar tādu domāšanu vajadzētu kastrēt varbūt csdd nāks talkā?

 15. šito vajadzētu ieviest arī ar īres un komunālo maksājumu nemaksātājiem, jo ļoti daudzi ” nabadziņi” brauc ar mašīnām, ceļo utml.

 16. Vismaz viena pozitīva ziņa, beidzot tak atrada ar ko viņus piežmiegt. Un tikai nevajag par tiem nekādiem ienākumiem. Bez ienākumiem automašīnu nevar uzturēt.

  • Un ja pašai būs 3 bērni bet nauda būs jānodot no budzeta citai simeikai

   • Domā ko raksti? Un ko tad lai dara bērni no pirmās ģimenes? Kas tā par domāšanu????????????? Abiem vecākiem bērni ir jāuztur, nevis-kā prom no ģimenes, tā aizmirstu par pienākumiem

Draugiem Facebook Twitter Google+