×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
13. marts, 2013
Drukāt

Alises Mediņas gleznu izstāde „Pilsētas monologi”

Foto - publicitātesFoto - publicitātes

Klasiskās mākslas galerijā „Antonija” (Brīvības ielā 157) no 15. marta līdz 15. aprīlim skatāma Alises Mediņas gleznu izstāde „Pilsētas monologi”.

Gleznu fokusā, bez pašas pilsētas  motīviem, šoreiz arī sastopama viņa – jauna sieviete – melanholiski apcerīga, sēžot pie loga vai kafejnīcā. Darbos it kā apturēts laiks, skatiens, un mums tiek dots brīdis, lai uzminētu, kas ir viņas pārdomu avots. Šis nav monologs, kā ilga vienas personas runa, kas liedz citiem piedalīties sarunā, kurā bieži tiek monopolizēts teiktais, bet drīzāk latviešu mentalitātei tuvākais „iekšējais monologs”.
Alise Mediņa ir spilgta mūsdienu māksliniece, kura jau guvusi  atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. Galerijas viesiem vēlam mākslinieces darbos ieraudzīt dabiskumu, krāsu harmoniju, atpazīstamus motīvus, kas radītu siltas, pozitīvas emocijas vēl vēsajā marta mēnesī.
Izstāde būs apskatāma galerijā „Antonija” līdz 15. aprīlim katru darbdienu no plkst. 10  līdz 18, sestdienās – no plkst. 11 līdz 17, svētdienās – brīvs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+