Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. novembris, 2014
Drukāt

Alkohola atkarību gada laikā ārstējuši 4313, bet azartspēļu atkarību – 15 (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Pērn Latvijā no alkohola atkarības ārstējušies 4313 cilvēki, bet no azartspēļu atkarības – 15, liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati.

Salīdzinot ar citām atkarībām, alkohola atkarība ārstēta daudz vairāk nekā citas atkarības. Kopumā no dažādām atkarībām pērn ārstējušās 7299 personas.

No narkotisko, psihotropo un toksisko vielu atkarības 2013.gada laikā ārstējušies 922 iedzīvotāji, no alkohola psihozes – 956, no citiem psihiskiem un uzvedības traucējumiem alkohola dēļ – 83.

No alkohola akūtas intoksikācijas – 651, bet no narkotisko, psihotropo un toksisko vielu intoksikācijas – 359.

Savukārt no azartspēļu atkarības pagājušā gada laikā ārstējušies – 15.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. es velos no ta visa atteikties,bet ka lai to viens izdaru!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+