Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
14. oktobris, 2015
Drukāt

Alūksnē aicina vērot rudeni no putna lidojuma

Foto - Diāna LozkoFoto - Diāna Lozko

Alūksnes Tūrisma informācijas centrs aicina apmeklēt ugunsnovērošanas skatu torni Tempļa kalna parkā un izbaudīt zelta rudeni Alūksnē.

Šovasar Alūksne kļuva par vienu tūrisma apskates objektu bagātāka. Jūnijā durvis vēra Alūksnes ugunsnovērošanas skatu tornis, kurš īsā laikā iemantoja lielu popularitāti gan no alūksniešu, gan pilsētas viesu vidū, un kļuva par vienu no apmeklētākajiem tūrisma objektiem pilsētā. Kopumā, kopš atklāšanas, skatu torni apmeklējuši aptuveni 12 000 apmeklētāju.

Alūksnes ugunsnovērošanas skatu tornis apmeklētājiem ierastajā darba laikā, no otrdienas līdz svētdienai šajā gadā būs pieejams līdz 31. oktobrim. Viņš aicina alūksniešus un pilsētas viesus izmantot izdevību un apmeklēt skatu torni laikā, kad Alūksne krāsojas zeltaini rudenīgās krāsās, informē Alūksnes novada pašvaldības tūrisma informācijas speciālists Aigars Ribušs.

Sākot no 1. novembra līdz nākamā gada 1. maijam ugunsnovērošanas skatu tornis būs pieejams grupu apmeklējumiem, iepriekš piesakoties Alūksnes Tūrisma informācijas centrā pa e-pastu tic@aluksne.lv vai zvanot pa tālruņiem 64322804 vai 29130280.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+