×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
3. janvāris, 2014
Drukāt

Alūksnē lekciju ciklā “Senču mantojums” runās par cimdiem Latvijā

Foto: LETAFoto: LETA

XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētku tautas lietišķās mākslas izstāde "Dziesma top citādi" izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpā".

Nākamnedēļ, 10.janvārī, Alūksnes pilsētas Tautas nama mazajā zālē notiks pirmā lekcija ciklā “Senču mantojums”, un tā būs veltīta tēmai “Cimdi Latvijā un pasaulē”, portālu “LA.lv” informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Lekcijā “Cimdi Latvijā un pasaulē” aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš interesējas par nemateriālā mantojuma saglabāšanu un tālāknodošanu. Par šo tēmu ar klausītājiem runās un diskutēs mākslas maģistre un amatniece Baiba Vaivare.

Lekciju cikls būs daļa no projekta “Satiec savu meistaru”, kura laikā visā Latvijā no janvāra līdz aprīlim paredzēti dažādi pasākumi, kas veltīti nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanai un tālāknodošanai.

Tie interesenti, kuri vēlas piedalīties jaunnedēļ Alūksnē paredzētajā lekcijā, aicināti pieteikties iepriekš līdz 8. janvārim, rakstot uz e-pastu: “valda.zeltina@aluksne.lv” vai zvanot pa tālruņiem 26601466, 64381512.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+