Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
14. aprīlis, 2016
Drukāt

Alūksnē notiks mākslas zāģēšanas sacensības

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Ilustratīvs foto

30. aprīlī Jaunalūksnes pagasta Bejā notiks jau par tradīciju kļuvušās mākslas zāģēšanas sacensības – plenērs “Ierūcini zāģi un ļaujies fantāzijai”, LA.lv uzzināja Alūksnes novada domē.

Alūksnes novada domes pārstāve Evita Aploka pastāstīja, ka sacensības Bejā notiks jau sesto reizi, un līdzšinējo piecu gadu laikā to ietvaros tapušas vairāk nekā 40 lielākas un mazākas ar motorzāģi darinātas koka skulptūras, kas veido skulptūru dārzu pie Bejas pamatskolas, priecējot gan bērnus, gan pieaugušos.

Plenēra dalībniekiem šogad no koka būs jāveido skulptūras saistībā ar pasākuma tēmu – “Divi gali”.

Aploka pastāstīja, ka plenēra laikā gaidāmas arī dažādas citas norises – Alūksnes novada mazpulcēnu sarūpētas aktivitātes un tirdziņš, koka apstrādes meistars Harijs Stradiņš par koku un tā apstrādi stāstīs lekcijā “Baltā koka sirds”, bet no pulksten 14 ikviens varēs iesaistīties grozu pīšanas, karošu grebšanas, putnu būrīšu meistarošanas darbnīcā.

Plkst.16 sacensību dalībnieki prezentēs dienas garumā tapušās skulptūras, savukārt skatītājiem būs iespēja noteikt savu simpātiju, pēc tam arī kopīgi baudot svētku zupu. Savukārt plkst. 17 Bejas pamatskolas zālē Mākslas zāģēšanas plenēra noslēgumā ar koncertu priecēs jaunais vokālists Artūrs Pūpols un notiks dalībnieku apbalvošana.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+