Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
8. februāris, 2016
Drukāt

Alūksnē plīsis maģistrālais ūdensvads

Maģistrālais ūdensvads plīsis Helēnas un Uzvaras ielu krustojumā.Maģistrālais ūdensvads plīsis Helēnas un Uzvaras ielu krustojumā.

Pirmdien, 8. februārī ap pulksten 5.45 konstatēts maģistrālā ūdensvada plīsums Helēnas un Uzvaras ielu krustojumā, Alūksnē.

Tiklīdz problēma atklāta, SIA “Rūpe” uzsākusi ūdens padeves pārtraukšanu pa posmiem. Konstatēts, ka avārijas laikā notikusi liela noplūde. Kā iespējamos maģistrālā ūdensvada plīsuma iemeslus SIA “Rūpe” valdes loceklis Artis Sviklis min laikapstākļu radītās izmaiņas grunts līmeņos kā arī ūdensvada nolietojumu, jo šajā vietā atrodas vecais maģistrālais cauruļvads.

Lielākajā pilsētas daļā ūdens padeve atjaunota sākot no pulksten 9.00, izņemot posmu no Lielā Ezera ielas līdz Uzvaras ielai, kurā to plānots atjaunot pēcpusdienā. Bojājumu vietā operatīvākus labošanas darbus aizkavējis Latvijas televīzijas kabelis, kurš atrodas tuvu bojājuma vietai, tādejādi aizkavējot rakšanas darbus.

Maģistrālais ūdensvads plīsis Helēnas un Uzvaras ielu krustojumā.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
Draugiem Facebook Twitter Google+