×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
19. februāris, 2016
Drukāt

Alūksnē sadancos ducis lielisku kolektīvu no četrām valstīm

foto - Letafoto - Leta

Sestdien, 20. februārī, pulksten 19 Alūksnes Kultūras centrā pirmo reizi notiks starptautisks deju festivāls “Alūksnes ziema”, kurā uzstāsies divpadsmit lieliski deju kolektīvi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas, LA.lv uzzināja novada domē.

“Šī festivāla mērķis ir parādīt, ka Alūksne ir pilsēta, kurā arī ziemā neapsīkt cilvēku vēlme dzīvot ar prieku, strādāt ar izdomu, mīlēt no sirds un dejot skaisti. Un tāpēc, turpinot priecāties par Alūksnes Kultūras centra rekonstrukciju un jauno telpu piedāvātajām iespējām, kā arī pateicoties Alūksnes Kultūras centra deju kopas “Jukums” iniciatīvai, Alūksnē tiek radīta jauna deju tradīcija – starptautisks deju festivāls “Alūksnes ziema”,” stāsta Alūksnes Kultūras centra mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālists Gints Skulte.

Apmeklētājus sagaida ne tikai klasiskās tautas dejas, jo, piemēram, kolektīvs no Krievijas “Aisha” demonstrēs krāšņās un eksotiskās Austrumu dejas.

Festivālā piedalās Pleskavas ģimeņu horegrāfiskais ansamblis “Zavaljinka”, Pleskavas deju klubs “Aisha”, Pleskavas N.A.Rimska-Korsakova Mākslas koledžas duets Natalja Pudovkina un Ilja Manihins, Vastselīnas Kultūras nama folkloras deju kopa “Kullerid”, Jonišķu pilsētas tautas deju kolektīvs “Ratilis”, VEF Kultūras pils vidējās paaudzes deju kopa “DižBramaņi”, Talsu tautas nama jauniešu deju kolektīvs “Delveri”, Talsu tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Talsu Kurši”, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” vidējās paaudzes deju kolektīvs “Rota”, Gulbenes kultūras centra jauniešu deju kopa “Zelta Rūsiņš”, Balvu Kultūras un atpūtas centra deju kopa “Nebēda” un Alūksnes Kultūras centra deju kopa “Jukums”.

Ieejas maksa: 2.50 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+