Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. septembris, 2016
Drukāt

Alūksnē visi cietušās mājas dzīvokļi privatizēti, ņemts kredīts par renovāciju

Ekrānšāviņš no "Aluksniesiem.lv"Ekrānšāviņš no "Aluksniesiem.lv"

Alūksnē visi 15 gāzes sprādzienā Torņa ielā cietušie dzīvokļi ir privatizēti, un mājā nav neviena pašvaldības dzīvokļa, aģentūru LETA informēja pašvaldības apsaimniekotāja SIA “Alūksnes nami” valdes loceklis Armands Musts.

Musts atklāja, ka mājas iedzīvotāji atmaksā iepriekšņemto kredītu par tās renovāciju, tāpēc nav iespējams par saviem līdzekļiem radušās problēmas atrisināt.

“Šajā gadījumā sarunās noteikti iesaistīsies pašvaldība, kura, pieņemu, vērsīsies pašvaldību lietu ministrijā, no kuras lūgs palīdzību no budžeta neparedzētiem gadījumiem. Uzskatu, ka pašvaldība pieaicinās neatkarīgu būvniecības ekspertu, lai ātrāk iegūtu iemeslu un iespēju izvērtēšanas slēdzienu, kur arī tiks izvērtēts, ko tālāk darīt ar cietušo ēkas daļu – vai tā ir nojaucama, vai ir kāds plāns, kā to atjaunot, kā arī prognozēs tam visam nepieciešamo finansējumu,” informēja SIA “Alūksnes nami” valdes loceklis.

Jau ziņots, ka 3.septembra vakarā kādā daudzdzīvokļu ēkā Alūksnē, Torņa ielā 15, notika propāna gāzes sprādziens, pēc kura no vienas mājas daļas tika evakuēti 15 dzīvokļu iemītnieki.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+