×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. februāris, 2014
Drukāt

Alūksnes dižasaris – pirmais nopietnais pretendents uz “Gada zivi 2014” (1)

Foto no I. Dzilnas personīgā arhīvaFoto no I. Dzilnas personīgā arhīva

Pavisam nesen esam pārkāpuši 2014. gada sliek­sni, turpinās “LA” konkurss “Latvijas gada lielākā zivs”, nu jau reģistrējot 2014. gada rekordus.

Esam saņēmuši pirmo nopietno pieteikumu konkursam. Pie lieliska asara ticis mūsu avīzes pastāvīgais lasītājs un vairākkārtējs balvu ieguvējs, zvērināts forelists alūksnietis Igors Dzilna.

Laimīgais makšķernieks stāsta: “Sestdiena bija padevusies īpaši jauka, nedaudz apmākusies, ar nelielu vēju, kas, tiesa gan, laiku pa laikam mainīja virzienu, bet tas copi īpaši neietekmēja. Sapratu, ka būtu grēks šādā brīvdienā sēdēt mājās, un nolēmu doties uz ezeru pamakšķerēt. Sāku ar sēkļa malu. Dziļums ap septiņiem metriem, strādāju ar 0,14 mm tievu aukliņu, uz mormiškas sendvičs, baltie ar motiļiem. Jau ap deviņiem no rīta apmēram pusmetru virs grunts piedāvāto ēsmu iekāroja kaut kas liels. Pēc neliela cīkstiņa uz ezera ledus spārdījās asaris, sertificēti veikala svari rādīja 1,250 kg. Prieks par zivi un īpaši labi izdevušos fotogrāfiju. Nolēmu šo skaistuli pieteikt konkursam, bet lielo asaru laiks jau vēl tikai priekšā.” Ja arī tev, makšķerniek, gribas doties pie ūdeņiem, izmanto šo iespēju, izvelc lielisku lomu, piesaki to konkursam, un arī tev būs iespēja pacīnīties par konkursa pastāvīgā atbal­stītāja SIA “Salmo” vērtīgajām balvām. Bet atceries, ka siltais vējš un lietus ledu kausē acīm redzami, esi uzmanīgs, tevi gaida mājās!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā tur bija, sapņoju, ka gredzens pirkstā, nē izrādās man pirksts ir …

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.2
Alūksne +12.9
Daugavpils +14.3
Saldus +13.7
Liepāja +13.9
Jelgava +14.5
Ventspils +12.8
Limbaži +13
Madona +13.3
Rēzekne +13.2
Draugiem Facebook Twitter Google+