Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
16. decembris, 2014
Drukāt

Alūksnes novada pašvaldība apbalvos lielākos uzņēmējus un atbalstīs jaunos

Foto - LETAFoto - LETA

Lielā Ezera iela Alūksnē.

Alūksnes novada pašvaldība 23. decembrī, pasniedzot apbalvojumu “Pagodinājums uzņēmējdarbībā”, pateiksies vairākiem novada uzņēmējiem, kā arī noslēgs līgumus ar četriem jaunajiem uzņēmējiem par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu viņu biznesa ideju īstenošanai.

Kā informē novada pārstāve Evita Aploka, pašvaldības  apbalvojums “Pagodinājums uzņēmējdarbībā” tiks pasniegts uzņēmumiem, kas ir noturīgi lielākie iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) maksātāji. SIA un AS grupā tie ir SIA “Alta S”, SIA “Alūksnes energoceltnieks”, SIA “Jaunlaicenes industrija”, SIA “4 Plus”, SIA “Ozoli AZ”, SIA “Valdis”, SIA “Maritec” un SIA “Sorma”.

Apbalvojumu saņems arī vairāki saimnieciskās darbības veicēji – Inga Dreimane, Inese Priedīte, Uģis Zavadskis, Jānis Stabingis. Viņiem pašvaldība pateiksies par stabilitāti IIN iemaksās, lokālpatriotismu un vietējai sabiedrībai nozīmīgu pakalpojumu nodrošināšanu.

Rudenī pašvaldība aicināja arī sabiedrību pieteikt apbalvošanai uzņēmējus vairākās nominācijās. 23. decembrī pašvaldības apbalvojums “Pagodinājums uzņēmējdarbībā” nonāks pie SIA “J.A.Lejas” no Annas pagasta nominācijā “Uzticams sadarbības partneris”, pie SIA “Andas Darbnīca” no Veclaicenes pagasta nominācijā “Alūksnes novada tēla popularizētājs” un pie SIA “Home design” (veikals “Sufle”) nominācijā “Jaunais uzņēmējs”.

Šajā dienā Alūksnes novada pašvaldība noslēgs līgumus arī ar četriem jaunajiem uzņēmējiem par viņu biznesa ideju līdzfinansēšanu. Pašvaldības izsludinātajam jauniešu biznesa ideju konkursam, kura mērķis ir veicināt jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju veidošanos novadā, motivējot jauniešus uzsākt savu biznesu, savas uzņēmējdarbības bija iesnieguši četri novada jaunieši un pašvaldība to atbalstam piešķīrusi visu prasīto līdzfinansējumu.

Ar 2850 eiro līdzfinansējumu pašvaldība atbalstīs malienieša Jāņa Zeltiņa galdniecības pakalpojumu sniegšanas projektu masīvkoka mēbeļu un koka kublu ražošanai. Alsviķieša Raimonda Lapacinska koka multifunkcionālu iekšējo telpu dizaina priekšmetu ražotnei pašvaldība piešķirs 2300 eiro līdzfinansējumu. Lindas Strazdas no Jaunalūksnes pagasta plānam izveidot sertificētu šķirnes trušu audzētavu piešķirts 1664 eiro pašvaldības līdzfinansējums. Savukārt alūksnietei Danielai Dobrovoļskai, lai īstenotu viņas biznesa ideju izveidot rokām darinātu kažokādas un ādas izstrādājumu ražošanu Alūksnes novadā, pašvaldība piešķirs 1283 eiro līdzfinansējumu.

Kopumā Alūksnes novada pašvaldība kopš 2011. gada ir atbalstījusi un piešķīrusi līdzfinansējumu divpadsmit “Jauniešu biznesa ideju konkursa” dalībniekiem par kopumā 23 037,15 eiro.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+