Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
16. decembris, 2014
Drukāt

Alūksnes novada pašvaldība apbalvos lielākos uzņēmējus un atbalstīs jaunos

Foto - LETAFoto - LETA

Lielā Ezera iela Alūksnē.

Alūksnes novada pašvaldība 23. decembrī, pasniedzot apbalvojumu “Pagodinājums uzņēmējdarbībā”, pateiksies vairākiem novada uzņēmējiem, kā arī noslēgs līgumus ar četriem jaunajiem uzņēmējiem par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu viņu biznesa ideju īstenošanai.

Kā informē novada pārstāve Evita Aploka, pašvaldības  apbalvojums “Pagodinājums uzņēmējdarbībā” tiks pasniegts uzņēmumiem, kas ir noturīgi lielākie iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) maksātāji. SIA un AS grupā tie ir SIA “Alta S”, SIA “Alūksnes energoceltnieks”, SIA “Jaunlaicenes industrija”, SIA “4 Plus”, SIA “Ozoli AZ”, SIA “Valdis”, SIA “Maritec” un SIA “Sorma”.

Apbalvojumu saņems arī vairāki saimnieciskās darbības veicēji – Inga Dreimane, Inese Priedīte, Uģis Zavadskis, Jānis Stabingis. Viņiem pašvaldība pateiksies par stabilitāti IIN iemaksās, lokālpatriotismu un vietējai sabiedrībai nozīmīgu pakalpojumu nodrošināšanu.

Rudenī pašvaldība aicināja arī sabiedrību pieteikt apbalvošanai uzņēmējus vairākās nominācijās. 23. decembrī pašvaldības apbalvojums “Pagodinājums uzņēmējdarbībā” nonāks pie SIA “J.A.Lejas” no Annas pagasta nominācijā “Uzticams sadarbības partneris”, pie SIA “Andas Darbnīca” no Veclaicenes pagasta nominācijā “Alūksnes novada tēla popularizētājs” un pie SIA “Home design” (veikals “Sufle”) nominācijā “Jaunais uzņēmējs”.

Šajā dienā Alūksnes novada pašvaldība noslēgs līgumus arī ar četriem jaunajiem uzņēmējiem par viņu biznesa ideju līdzfinansēšanu. Pašvaldības izsludinātajam jauniešu biznesa ideju konkursam, kura mērķis ir veicināt jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju veidošanos novadā, motivējot jauniešus uzsākt savu biznesu, savas uzņēmējdarbības bija iesnieguši četri novada jaunieši un pašvaldība to atbalstam piešķīrusi visu prasīto līdzfinansējumu.

Ar 2850 eiro līdzfinansējumu pašvaldība atbalstīs malienieša Jāņa Zeltiņa galdniecības pakalpojumu sniegšanas projektu masīvkoka mēbeļu un koka kublu ražošanai. Alsviķieša Raimonda Lapacinska koka multifunkcionālu iekšējo telpu dizaina priekšmetu ražotnei pašvaldība piešķirs 2300 eiro līdzfinansējumu. Lindas Strazdas no Jaunalūksnes pagasta plānam izveidot sertificētu šķirnes trušu audzētavu piešķirts 1664 eiro pašvaldības līdzfinansējums. Savukārt alūksnietei Danielai Dobrovoļskai, lai īstenotu viņas biznesa ideju izveidot rokām darinātu kažokādas un ādas izstrādājumu ražošanu Alūksnes novadā, pašvaldība piešķirs 1283 eiro līdzfinansējumu.

Kopumā Alūksnes novada pašvaldība kopš 2011. gada ir atbalstījusi un piešķīrusi līdzfinansējumu divpadsmit “Jauniešu biznesa ideju konkursa” dalībniekiem par kopumā 23 037,15 eiro.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+