×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.9°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
29. decembris, 2017
Drukāt

Alūksnes novadā sumina simto mazuli – mazo Jānīti Sīļu ģimenē

Alūksnes novada mērs Arturs Dukulis, sveicot mazā Jāņa vecākus Santu un Rolandu Sīļus. Evitas Aplokas fotoAlūksnes novada mērs Arturs Dukulis, sveicot mazā Jāņa vecākus Santu un Rolandu Sīļus. Evitas Aplokas foto

Alūksnes novadā sveikt simtais mazulis, kas pasaulē nācis šā gada laikā un reģistrēts novadā, informē pašvaldība.

Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji 29. decembrī apciemoja Sīļu ģimeni, lai sveiktu viņu jaundzimušo dēliņu kā simto 2017. gadā Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēto mazuli.

Santas un Rolanda Sīļu dēliņš pasaulē nācis 13. decembrī Siguldā. Lai gan apspriesti arī citi varianti, tētis un māmiņa puisēnam izvēlējušies dot ļoti latvisku vārdu – Jānis – par godu abu divu ģimenēs jau esošiem Jāņiem.

Ģimenes ligzdiņu abi vijuši Alūksnē savā privātmājā, kuru lēnām atjaunojuši un iekārtojuši. Māmiņa Santa atzīst, ka, tā kā darba vieta atbalsta attālināto darbu, viņa atgriezusies Alūksnē un novērtē to, ka šeit ir iespējams dzīvot bez lielpilsētas steigas.

Alūksnes novada pašvaldība sumina un apciemo gan pirmo, gan simto katrā gadā dzimušo un Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēto mazuli, dāvinot siltu sedziņu un karotīti ar speciālu gravējumu.

2017. gadā (līdz 30. decembrim) Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā bija reģistrēti 104 jaundzimušie, kas ir par 15 mazāk nekā 2016. gadā kopumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+