Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
19. janvāris, 2015
Drukāt

Alūksnes novadā sveic šā gada pirmo jaundzimušo – meitenīti Megiju (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis un Malienas pagasta pārvaldes vadītāja Inta Cinglere pirmdien, 19. janvārī, sveica pirmo šogad novadā dzimušo mazuli – meitenīti Megiju.

Novada pārstāve Evita Aploka informē, ka domes priekšsēdētājs pašvaldības vārdā mazulītei dāvāja sudraba karotīti ar gravējumu “Pirmais mazulis Alūksnes novadā. 2015” un siltu vilnas segu.

Pašvaldībā stāsta, ka 9. janvārī dzimusī Megija ir pirmdzimtā Malienas pagasta iedzīvotāju Ilonas Makarēvičas un Aināra Dravnieka ģimenē. Meitenīte piedzimusi Balvu slimnīcā.

Pašvaldības pārstāvju apciemojuma brīdī mazulītes tētis Ainārs bija darbā, tādēļ apsveicējus sagaidīja māmiņa Ilona un vecvecmāmiņa Vizma, kurai šis ir jau otrais mazmazbērniņš.

Megijas māmiņa Ilona pastāstīja, ka meitiņa ir gana mierīga un paklausīga. Mazulītes vārda izvēlei bijuši vairāki māmiņas piedāvātie varianti, no kuriem īsto izvēlējies Megijas tētis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Apsveicu Tevi Ilona,man prieks par Tevi

  2. Sirsnīgs sveiciens!

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (8)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+