Mobilā versija
+2.2°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
19. janvāris, 2015
Drukāt

Alūksnes novadā sveic šā gada pirmo jaundzimušo – meitenīti Megiju (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis un Malienas pagasta pārvaldes vadītāja Inta Cinglere pirmdien, 19. janvārī, sveica pirmo šogad novadā dzimušo mazuli – meitenīti Megiju.

Novada pārstāve Evita Aploka informē, ka domes priekšsēdētājs pašvaldības vārdā mazulītei dāvāja sudraba karotīti ar gravējumu “Pirmais mazulis Alūksnes novadā. 2015” un siltu vilnas segu.

Pašvaldībā stāsta, ka 9. janvārī dzimusī Megija ir pirmdzimtā Malienas pagasta iedzīvotāju Ilonas Makarēvičas un Aināra Dravnieka ģimenē. Meitenīte piedzimusi Balvu slimnīcā.

Pašvaldības pārstāvju apciemojuma brīdī mazulītes tētis Ainārs bija darbā, tādēļ apsveicējus sagaidīja māmiņa Ilona un vecvecmāmiņa Vizma, kurai šis ir jau otrais mazmazbērniņš.

Megijas māmiņa Ilona pastāstīja, ka meitiņa ir gana mierīga un paklausīga. Mazulītes vārda izvēlei bijuši vairāki māmiņas piedāvātie varianti, no kuriem īsto izvēlējies Megijas tētis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Apsveicu Tevi Ilona,man prieks par Tevi

  2. Sirsnīgs sveiciens!

Mēra gaļu var ēst. Bet neļauj. Kāpēc? (11)Uz jautājumiem atbild PVD Veterinārās uzraudzības departamenta direktore Kristīne Lamberga
Draugiem Facebook Twitter Google+