Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
19. janvāris, 2015
Drukāt

Alūksnes novadā sveic šā gada pirmo jaundzimušo – meitenīti Megiju (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis un Malienas pagasta pārvaldes vadītāja Inta Cinglere pirmdien, 19. janvārī, sveica pirmo šogad novadā dzimušo mazuli – meitenīti Megiju.

Novada pārstāve Evita Aploka informē, ka domes priekšsēdētājs pašvaldības vārdā mazulītei dāvāja sudraba karotīti ar gravējumu “Pirmais mazulis Alūksnes novadā. 2015” un siltu vilnas segu.

Pašvaldībā stāsta, ka 9. janvārī dzimusī Megija ir pirmdzimtā Malienas pagasta iedzīvotāju Ilonas Makarēvičas un Aināra Dravnieka ģimenē. Meitenīte piedzimusi Balvu slimnīcā.

Pašvaldības pārstāvju apciemojuma brīdī mazulītes tētis Ainārs bija darbā, tādēļ apsveicējus sagaidīja māmiņa Ilona un vecvecmāmiņa Vizma, kurai šis ir jau otrais mazmazbērniņš.

Megijas māmiņa Ilona pastāstīja, ka meitiņa ir gana mierīga un paklausīga. Mazulītes vārda izvēlei bijuši vairāki māmiņas piedāvātie varianti, no kuriem īsto izvēlējies Megijas tētis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Apsveicu Tevi Ilona,man prieks par Tevi

  2. Sirsnīgs sveiciens!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (47)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+