×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
31. marts, 2014
Drukāt

Alūksnē par sasniegumiem sportā apbalvo novadnieku Rastorgujevu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Alūksnes novada dome par izciliem sasniegumiem sportā Latvijas biatlona izlases līderim Andrejam Rastorgujevam un viņa trenerim Intaram Berkulim pagājušās nedēļas beigās pasniegusi naudas balvas, informē novada pārstāve Evita Aploka.

Novada domē atgādina, ka alūksnietis Rastorgujevs Latvijas sporta līdzjutējus šogad iepriecināja ar izcilu rezultātu Eiropas čempionātā, kļūstot par Eiropas čempionu 20 kilometru distancē, kā arī iegūstot bronzas godalgu sprinta distancē.

Saskaņā ar novada domes saistošajiem noteikumiem alūksnietis Rastorgujevs par augstiem sasniegumiem 2014. gada Eiropas čempionātā biatlonā saņems Alūksnes novada pašvaldības naudas balvu  1500 eiro, bet viņa treneris Intars Berkulis – 450 eiro apmērā.

Minētie pašvaldības saistošie noteikumi nosaka, ka par Eiropas čempionātā iegūtu 1. vietu pašvaldība sportistu apbalvo ar 1000 eiro lielu naudas balvu, bet par 3. vietu – 500 eiro. Savukārt viņa trenerim piešķirtās naudas balvas apmērs ir 30% no sportista naudas balvas apmēra.

Aploka piebilst, ka pašvaldība Rastorgujevam šogad pasniegusi arī apbalvojumu “Pagodinājums sportā” un naudas balvu par augstiem sasniegumiem biatlonā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+