Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
31. marts, 2014
Drukāt

Alūksnē par sasniegumiem sportā apbalvo novadnieku Rastorgujevu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Alūksnes novada dome par izciliem sasniegumiem sportā Latvijas biatlona izlases līderim Andrejam Rastorgujevam un viņa trenerim Intaram Berkulim pagājušās nedēļas beigās pasniegusi naudas balvas, informē novada pārstāve Evita Aploka.

Novada domē atgādina, ka alūksnietis Rastorgujevs Latvijas sporta līdzjutējus šogad iepriecināja ar izcilu rezultātu Eiropas čempionātā, kļūstot par Eiropas čempionu 20 kilometru distancē, kā arī iegūstot bronzas godalgu sprinta distancē.

Saskaņā ar novada domes saistošajiem noteikumiem alūksnietis Rastorgujevs par augstiem sasniegumiem 2014. gada Eiropas čempionātā biatlonā saņems Alūksnes novada pašvaldības naudas balvu  1500 eiro, bet viņa treneris Intars Berkulis – 450 eiro apmērā.

Minētie pašvaldības saistošie noteikumi nosaka, ka par Eiropas čempionātā iegūtu 1. vietu pašvaldība sportistu apbalvo ar 1000 eiro lielu naudas balvu, bet par 3. vietu – 500 eiro. Savukārt viņa trenerim piešķirtās naudas balvas apmērs ir 30% no sportista naudas balvas apmēra.

Aploka piebilst, ka pašvaldība Rastorgujevam šogad pasniegusi arī apbalvojumu “Pagodinājums sportā” un naudas balvu par augstiem sasniegumiem biatlonā.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+