×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
6. janvāris, 2018
Drukāt

Alūksnes pilsdrupu Dienvidu torņa pārbūve izmaksās ceturtdaļmiljonu eiro (11)

Foto-LETAFoto-LETA

Alūksnes pilsdrupu Dienvidu torņa pārbūve izmaksās 278 306 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

Šos darbus veiks pilnsabiedrība “Rere Meistari 1”, kas arī bija vienīgais pretendents.

Koka konstrukcijas un kāpnes pilnsabiedrība nodos apakšuzņēmējam SIA “Smart Energy”, kas to paveiks par 38 600 eiro.

“ReRe Meistari 1” dibināta 2014.gadā. Tās apgrozījums 2016.gadā bija 3 035 338 eiro un pilnsabiedrība strādāja ar 89 293 eiro zaudējumiem. “ReRe Meistari 1” sastāvā ir SIA “ReRe 04” un SIA “Re&Re”, liecina “Firmas.lv” informācija.

SIA “Smart Energy” 2016.gadā nopelnīja 717 eiro un apgrozījumā sasniedza 247 188 eiro. Uzņēmumā strādā četri darbinieki, un tas pieder Renāram Krūgaļaužam, liecina “Firmas.lv” informācija.

Darbu izmaksas segs Alūksnes novada pašvaldība un Eiropas fondu finansējums projektā “Gaismas ceļš cauri gadsimtiem”.

Projektā “Gaismas ceļš cauri gadsimtiem” atjaunos Paviljonu-rotondu Tempļa kalnā, Mauzoleju Alūksnes muižas parkā un Alūksnes stacijas bagāžas šķūni Alūksnes novadā, Stāmerienas pili Gulbenes novadā un Smiltenes evaņģēliski luterisko baznīcu Smiltenes novadā, kā arī Cesvaines pili Cesvaines novadā.

Projekta kopējās izmaksas lēstas 4,23 miljonu eiro apmērā. 1,87 miljonus eiro no tiem segs ERAF. Attiecināmais pašvaldību budžeta finansējums lēšams 217 488 eiro apmērā, savukārt no valsts budžeta dotācijām pašvaldībām tiks segti 89 066 eiro, un privātās attiecināmās izmaksas ir 24 855 eiro. Pašvaldību un draudzes līdzfinansējums ir 2,02 miljoni eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. mēs esam bagāti! Atbildēt

  Katrā miestā – koncertzāli, peldbaseinu, sporta halli ar iekštelpu futbola laukumu un augstskolu! Nevajag būt nabagiem un nav jāsamierinās ar dzīvi pussabrukušā un sapuvušā guļbūvītē. Jāatmet verga gēnu un jādzīvo kā kungiem!

 2. Toties Gulbenes novads vadās pensionārus un invalīdus uz Balvu baseinu.

 3. Labāk to naudu būtu ceļu remontiem izlietojuši.

 4. prātiņ, nāc mājās !!! Atbildēt

  DRUPUMĀNIJA rullē…

 5. Dzēsiet taisnību Atbildēt

  Neticami! Kas apturēs šo Alūksnes domes izšķērdību. Vakar (05.01.)Alūksnes ziņās Dukulis ņaudēja, ka iedzīvotājiem jāsavelk jostas, jo budžets esot taupības režīmā. Bet paši būvē multifunkcionālas ēkas, tagad atkal nez ko pārbūvēs par baisām naudām!Slimnīcas datortomogrāfam aizdevums līdz 2028. gadam!Neatmaksātas soda sankcijas Investīciju fondam par slēgtām renovētām skolām par pusmiljonu!
  Nav skaidrs, kas to visu pieļauj!!!!!

 6. Pareizi, slēgs Liepnas internātskolu, jo naudas neesot…

 7. Alūksnes domes patvaļa un marasms. Dzīres mēra laikā. Iedzīvotāju skaits samazinājies krimināli, līdzekļu nav , tukša Alūksne, bet šiko uz nebēdu!Un Valsts mierīgi to visu pieļauj.Tātad – mīļie, mums nauda ir, bet ne iedzīvotājiem.

 8. Neticami! Kas apturēs šo Alūksnes domes izšķērdību. Vakar (05.01.)Alūksnes ziņās Dukulis ņaudēja, ka iedzīvotājiem jāsavelk jostas, jo budžets esot taupības režīmā. Bet paši būvē multifunkcionālas ēkas, tagad atkal nez ko pārbūvēs par baisām naudām!Slimnīcas datortomogrāfam aizdevums līdz 2028. gadam!Neatmaksātas soda sankcijas Investīciju fondam par slēgtām renovētām skolām par pusmiljonu!
  Nav skaidrs, kas to visu pieļauj!!!!!

 9. Kàpèc tèrèt 3/miljona pilsdrupu saglabàßanai? Drupas JÀNOVÀC, bet vecas pilis jàremontè (ja ir cerìbà pili racionàli apsaimniekot). Paskaidrojiet man, kàpèc drupàs jaiegulda nauda?

 10. Es ar savas drupas gribetu pārbūvēt , bet neviens naudu nedod …

 11. Jocīgi skan – drupu pārbūve …kāpēc drupas pārbūvēt ???

Draugiem Facebook Twitter Google+