Latvijā
Kriminālziņas

Alūksnes pusē 10 vjetnamieši tīkoja iekļūt Latvijā0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Zane Bitere

Šā gada 1.maijā Valsts robežsardzes (VR) amatpersonas par tīšu nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu Alūksnes novadā aizturēja 10 Vjetnamas pilsoņus, tā portālam “La.lv” pavēstīja VR Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore Kristīne Pētersone.

Naktī no pirmdienas uz otrdienu Viļakas pārvaldes Pededzes robežapsardzības nodaļas robežsargi sadarbībā ar Krievijas kolēģiem kopējās operācijas “Kordon 2018” ietvaros Pededzes pagastā veica pārkāpēju meklēšanu un aizturēja 10 vīriešus, kuri iepriekš bija nelikumīgi šķērsojuši valsts robežu.

Likumpārkāpēji starpvalstu līgumos noteiktajā kārtībā atpakaļ nodoti Krievijas Federācijas kompetento iestāžu amatpersonām.
Jāatzīmē, ka šogad aizturēti 45 valsts robežu nelikumīgi šķērsojuši trešo valstu pilsoņi, no tiem 43 Vjetnamas pilsoņi, savukārt pērn par “zaļās” robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu tika aizturēti 104 trešo valstu pilsoņi, starp tiem dominējošie robežpārkāpēji (61) bija Vjetnamas pilsoņi.

 

Saistītie raksti
LA.lv