Mobilā versija
+3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
17. jūlijs, 2016
Drukāt

ĀM joprojām aicina bez īpašas vajadzības nebraukt uz Turciju

Foto EPA/LETAFoto EPA/LETA

Ārlietu ministrija (ĀM) joprojām stingri iesaka nopietni izvērtēt nepieciešamību ceļot uz Turciju, kā arī atkārtoti aicina izvairīties no vietām, kurās norisinās sadursmes, kā arī vietām, kurās pulcējas liels cilvēku skaits, sacīja ministrijas preses sekretārs vēstnieks Raimonds Jansons.

Ministrijas pārstāvis norādīja, ka Latvijas vēstniecība Turcijā strādā pastiprinātā režīmā, tomēr situācija normalizējas.

Tāpat aktīvi strādā Konsulārais dienests, kas joprojām atbild uz Latvijas valstspiederīgo un to radinieku zvaniem.

Ministrija aicina bez nepieciešamības Turcijā neuzturēties ārpus telpām. Nepieciešamības gadījumā tautieši tiek lūgti sazināties ar vēstniecību pa tālruni: +903124056138 vai Ārlietu ministrijas ārkārtas situāciju tālruni +37126337711.

Jau vēstīts, ka militārā apvērsuma mēģinājuma laikā Turcijā nogalināti 265 cilvēki, no kuriem 161 ir Turcijas prezidentam Redžepam Tajipam Erdoanam lojālie pilsoņi, pamatā policisti un civilpersonas.

Erdoans puču nodēvējis par “nodevību” un draudējis, ka tā dalībnieki samaksās “augstu cenu”. Līdz šim arestētas vairākas augstas militārpersonas un visā valstī atlaisti vairāk nekā 2500 tiesneši. Turcijas valdība informē, ka arestēti gandrīz 3000 karavīru.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (67)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+