×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
18. augusts, 2014
Drukāt

Amantova: Murjāņu Sporta ģimnāzijas pastāvēšana ir Latvijas sporta sasniegumu pamats (1)

foto: LETAfoto: LETA

Murjāņu Sporta ģimnāzijas pastāvēšana ir Latvijas sporta sasniegumu pamats, aģentūrai LETA pauda nupat amatā ieceltā ģimnāzijas direktore Ingrīda Amantova.

Viņa uzsvēra, ka, būdama Olimpisko spēļu medaļniece, ļoti labi saprot vienotas infrastruktūras nepieciešamību veiksmīgai sportista attīstībai un virzībai uz mērķi.

Viens no pirmajiem Amantovas plāniem ir nodrošināt ģimnāzijas sakārtošanu līdz jaunā mācību gada sākumam – 1.septembrim. “Jāveic ugunsdrošības sistēmu uzstādīšana, kā arī jānodrošina vēl vairāki darbi, lai ar 1.septembri atsāktos gan mācību, gan arī sporta darbs,” norādīja Amantova.

Tāpat tiks turpināts darbs pie ieceres Murjāņos uzbūvēt daudzfunkcionālo sporta halli, šim mērķim izstrādājot jaunu projektu.

Skaidrojot, kāpēc pieņemts lēmums kandidēt uz problēmu skartās Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktora vietu, Amantova norādīja, ka bijusi vēlme panākt skolas saglabāšanu, paturot arī tās struktūrvienības. Amantova skaidroja, ka gadījumā, ja ģimnāzija tiktu likvidēta, beigtu pastāvēt arī “Bērnu un jauniešu kamaniņu sporta skola”, kur viņa strādājusi kā vadītāja un trenere.

Jaunā Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktore uzsvēra, ka nepieciešams rast kopsaucējus gan ar sporta federācijām, gan skolas pedagogiem, darbiniekiem, audzēkņiem un viņu vecākiem, izstrādājot turpmākās rīcības stratēģiju.

LETA jau ziņoja, ka Izglītības un zinātnes ministrija šī gada 9.jūlijā izsludināja atklātu konkursu uz Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktora amata vietu. Konkursā uz Murjāņu sporta ģimnāzijas direktora amatu kopumā tika saņemti septiņi pieteikumi.

Lai izvērtētu pretendentu atbilstību amatam, konkursa komisija 2.kārtā rīkoja intervijas ar pretendentiem, bet trīs labākie Murjāņu Sporta ģimnāzijas direktora amata kandidāti konkursa 3.kārtā skolas telpās prezentēja savu redzējumu par izglītības iestādes attīstību turpmākajos piecos gados.

Par savu redzējumu klātesošos informēja jaunā direktore Amantova un Andris Ulāns. Trešais pretendents uz trešo atlases kārtu nebija ieradies.

Šodien IZM paziņoja, ka konkursā uz ģimnāzijas direktora amatu uzvarējusi Amantova.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Aplams virsraksts,lai gan doma ir saprotama.Bet ne jau kamaninu sports ir Latvijas sporta sasniegumu pamatā.

Draugiem Facebook Twitter Google+