×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
6. augusts, 2014
Drukāt

Amatas novadā nelegāli pārdod motorzāģus

Motorzagis

Otrdien Amatas novada Drabešu pagastā diviem Rumānijas pilsoņiem noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par neatļautu tirdzniecību ar precēm bez izcelsmi apliecinošiem dokumentiem.

Kā informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse, pēcpusdienā Cēsu policija saņēma informāciju no vietējiem iedzīvotājiem, ka divi vīrieši uzrunā cilvēkus un piedāvā iegādāties motorzāģus. Izbraucot uz notikuma vietu, policija atrada gan abus tirgoņus – 1988.gadā dzimušu vīrieti un 1986.gadā dzimušu vīrieti -, gan preci, kas tika izņemta, jo šāda tirdzniecība nav atļauta.

Vīrieši motorzāģus piedāvāja iegādāties par 100 eiro. Par piedāvātās preces kvalitāti, protams, jāspriež jomas ekspertiem, taču policijas aicinājums ir neiegādāties nekādas preces, kas tiek piedāvātas šādā veidā un kurām nav izcelsmi apliecinošu dokumentu.

Lai novērstu šādus un līdzīgus nelikumīgas tirdzniecības gadījumus, policija aicina iedzīvotājus zvanīt pa tālruni 110.

Savukārt kopumā aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 68 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 21 noziedzīgu nodarījumu pret īpašumu (reģistrētas piecas zādzības no tirdzniecības vietām un pieci mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi), kā arī par 12 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par septiņiem ceļu satiksmes negadījumiem. Divos negadījumos cietuši divi cilvēki. Konstatēts viens gadījums, kad autovadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu noformēti 37 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+