×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
3. februāris, 2015
Drukāt

Amatpersona: Donbasa slimnīcas pārpildītas ar krievu karavīru un algotņu līķiem (14)

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Sašauti tanki Debaļcevo.

Slimnīcas kaujinieku kontrolētajā Donbasa daļā ir pārpildītas ar krievu karavīru un algotņu līķiem, paziņojis Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Zorjans Škirjaks.

“Kaujinieku kontrolētās teritorijas morgi un slimnīcas ir pārpildītas ar simtiem krievu karavīru un algotņu līķiem,” telekanālam “Espreso TV” pastāstīja Škirjaks. “Kaujinieku uzbrukumā Vuhļehirskas pilsētai tika fiksēts bezprecedenta gadījums, kad Krievijas Iekšlietu ministrijas iekšējā karaspēka karavīri bija spiesti izveidot nosprostošanas vienību, lai ar varu dzītu sasistos Uļjanovskas desantniekus uz priekšējām līnijām, kad tie bēga.”

Pēc viņa teiktā, šobrīd Vuhļehirskā notiek pozīciju kaujas, turklāt Ukrainas artilērija kontrolē piekļuvi pilsētai.

Škirjaks arī pavēstīja, ka pirmo reizi vairāku dienu laikā pierimusi Debaļceves pilsētas apšaudīšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. ASV nav specigaks par Krieviju viniem ir dazadas pozicijas dazas Krievija specigaka piem zemudenes ar kodolgalvinam ,balistiskas raketes ar lielu radiusu ,kosmoss piedrer praktiski Krievijai ,Amerika specigaka aviacija ,tanku ,karaspeka ,videja radiusa raketes ,izceloties karam ar ASV paliga ietu Anglija ,Kina naktu paliga Krievijai un tada tas parspeks jau butu Krievijas puse iedomajaties kas par tusinu notiktu ista galas masina .

 2. Lasot viena otra komentus nakas secinat par nozombetu tautu vai tautu

 3. atkal kads vai kada amatpersona ienemais amats un avota patiesums ,vai nu karteja propoganda .

 4. Tev ausis nesvilst no melošanas? Jā, ASV ir n reizes stiprāka par Krieviju, bet tāpēc tā neizmanto savu militāro spēku pret Krieviju, kā to dara krievi pret savu brāļu tautu – ukraiņiem. Bet ukraiņi grib būt brīvi, kā citas Eiropas tautas un paši lemt par savu vietu savu Eiropā, nevis akli pakļauties Krievijas iegribām. Tāpēc tu un tev līdzīgie viņus nievājoši apsaukā, bet tas jau lietas būtību nemaina. Krievi ukraiņus nepakļaus, tie laiki ir pagājuši.

 5. Donbasa slimnīcas pārpildītas ar civilo iedzīvotāju līķiem, kurus katru dienu slepkavo Huntas soda ekspedīcijas slepkavas apšaudot pilsētu ar raķetēm…tas viss notiek ar “demokrātiskās” ASV atbalstu…ir dots konkrēts uzdevums…iznīcināt civiliedzīvotājus lai varētu pumpēt gāzi šajās teritorijās, kuras uz 50 gadiem atdotas rentē ASV…

 6. rietumiem jāpiegādā Ukrainai ieročus Atbildēt

  Kam modernāki ieroči, tas karu parasti vinnē.

 7. Var taču vienkārši ar lāpstu pa pakaļu un bedrē iekšā! Vai Ukrainā zemes trūkst? Kas vainīgs, ja pats nāvei pieteicies?

 8. tieši ukrainas kaujinieki šauj pa savējiem,neļauj atkāpties..

 9. Varenie krievu desantnieki tā arī neko nav ieņēmuši: ne Vuhļehirsku, ne Debaļcevu. Tagad zārkos varēs braukt mājās… Ja būtu kādi panākumi, tad jau Maskavas TV bazūnētu vienā laidā, bet nekā, laikam dabūjuši pamatīgu pērienu no ukraiņiem. Tā iet, ja lien svešā zemē karot!

 10. Tas nav nekas jauns, tā krievijas NKVD izrīkojās 2. pasaules kara laikā. Patreizējais Krievijas režīms izmanto NKVD. KGB pieredzi un karavīru dzīvībām tur nav graša vērtības.

  “Kaujinieku uzbrukumā Vuhļehirskas pilsētai tika fiksēts bezprecedenta gadījums, kad Krievijas Iekšlietu ministrijas iekšējā karaspēka karavīri bija spiesti izveidot nosprostošanas vienību, lai ar varu dzītu sasistos Uļjanovskas desantniekus uz priekšējām līnijām, kad tie bēga.”

 11. Ja jau krievu slimnicas ir daudz, tatad Ua armijai ir pavisam slikti ,atkal nokluvusi katla.Tadi meli ir iespejami tikai Kijeva.

 12. tirakais fufelis uzrakstits,prieks jefiniem…!

Draugiem Facebook Twitter Google+