Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
21. jūnijs, 2013
Drukāt

Amatu demostrējumi, meistardarbnīcas

foto - Letafoto - Leta

No 2. līdz 7. jūlijam Vērmanes dārzā būs iespēja vērot dažādu amatu demonstrējumus un apmeklēt meistardarbnīcas.

Amata meistari    Laiks
AUDĒJI  UN ROKDARBNIEKI    
Kuldīgas Audēju darbnīca, meistars  Ziedonis Āboliņš        2 – 7. jūlijs
Audēju darbnīca Vēverīšas,vadītāja Dagnija Kupče    2.-7. jūlijs
TLMS Austra,  vadītāja  Edīte Začeste
Audēja –  Gunta Skujiņa      2.,3.,6.,7. jūlijs
TLMS Kamene, vadītāja Marina Sproģe
Jostu audēja –  Lilija Treimane    2. jūlijs
TLMS Bārbele, vadītāja Dagmāra Prīberga
Rokdarbniece – Lienīte Dimitre, TDM
Knipelētāja – Vanda Podiņa, TDM    2.un 7.jūlijs
TLMS Rītausma, vadītāja- Biruta Bīriņa    2.un 7.jūlijs
TLMS Rota, vadītāja Aija Krūmiņa
Audēja  – Antra Ģigule    2. un 7.jūlijs
TLMS Dzīpariņš    3.jūlijs
TLMS Talse, vadītāja Antra Auziņa    4.jūlijs
TLMS Kursa, vadītāja Ilma Rubene    4.jūlijs
TLMS Dzīpars, vadītāja Valda Dedze    4.jūlijs
TLMS Urga, vadītāja  Ingūna Simansone   
Keramiķe –  Guna Petrevica     5.jūlijs
TLMS Valmiera, vadītāja Gaļina Birkava    5.jūlijs
TLMS Ērgļi, vadītāja Sandra Lauberte    5.jūlijs
Lizuma kultūras nama amatnieku kopa Laipa , vadītāja Līga Ozoliņa    5.jūlijs
TLMS Sagša, vadītāja Biruta Akmentiņa    5., 6.jūlijs
TLMS Kalme, vadītāja Renāte Pīlipa    5., 6.jūlijs
TLMS Mazsalaca, vadītāja Rita Ertmane    5., 6.jūlijs
TLMS Dzilna, vadītāja Elita Gailīte – Grauduma    6.jūlijs
TLMS Cēre, vadītāja Laura Krustiņa  
Rokdarbniece – Maruta Strade, TDM
Rokdarbniece – Laimdota Kalva, TDM    7. jūlijs
TLMS Valziņš, vadītāja Dzidra Sabule      7. jūlijs
TLMS Rīdze, vadītājs Māris Maniņš      7. jūlijs
TLMS Draudzība, vadītāja  Irisa Blumate  
Audēja – Velta Kanniniece
Rokdarbniece – Māra Telle    7. jūlijs

PINĒJI    
TLMS Tīne, vadītāja Edīte Laiviņa    2.jūlijs
TLMS Pūpols,  vadītājs Viktors Kuhaļskis    3.jūlijs
TLMS Klūga, vadītājs  Viktors Kuhaļskis    3.jūlijs
TLMS Vasa, vadītāja Maija Maskalāne      5., 6.jūlijs
TLMS Ataudze, Iveta Putniņa      7. jūlijs
TLMS Puduris, Anna Priedīte     7. jūlijs

PODNIEKI    
TLMS Rēzeknes apriņķa pūdnieki, vadītājs Andris Ušpelis    2. – 7.jūlijs
Paulāna TLMS,  vadītāja Evija Vasiļevska    2. – 7.jūlijs
Biedrība Ludzas amatnieks     2. – 7.jūlijs
TLMS Latgale, vadītāja Lilija Zeiļa    2. – 7.jūlijs
Biedrība „Daugavpils māla centrs”    2. – 7.jūlijs
TLMS Māra, vadītāja Māra Kuplā    2. – 7.jūlijs
Meistars Mārtiņš Cukurs    3. – 7.jūlijs
Studija „Māl-pils”, vadītāja Guna Petrēvica     5.jūlijs

KALĒJI      
TLMS Auseklis, vadītājs Vilnis Vincēvičs     2. – 5.jūlijs
TLMS Zīle, vadītājs  Jānis Keiselis      6. – 7.jūlijs

ĀDAS MEISTARI      
TLMS Plastika, vadītāja  Džeima Kriķe  
Meistars – Ārvalds Lūsis    2. – 7.jūlijs
TLMS Zemga, vadītāja Agrita Krieviņa      7. jūlijs

ROTKAĻI      
TLMS Cilnis, vadītājs  Longins Švirēvičs      2. un 6.jūlijs
TLMS Kalvis, vadītāja Valda Kesnere     2. un 7.jūlijs

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+