Mobilā versija
Brīdinājums -1.8°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
1. septembris, 2015
Drukāt

Amatu dienā demonstrēs ne tikai tradicionālas, bet arī mūsdienīgas prasmes

Foto- Jolanta KartašovaFoto- Jolanta Kartašova

Publicitātes foto

Latvijas Enogrāfiskajā brīvdabas muzejā 6. septembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 notiks Amatu diena, kad apmeklētāji varēs izzināt seno arodu noslēpumus, tajā skaitā paši līdzdarboties darbu tapšanas procesā, portālu “La.lv” informēja Līga Miklaševiča.

Brīvdabas muzeja sētās varēs vērot rokdarbnieču, kalēju, kokgrebēju, pinēju, bitenieku un citu amatnieku – meistaru prasmes. Šogad pasākumā piedalīsies vairāk nekā 38 amatnieki, kas pārstāvēs Vidzemes, Latgales, Zemgales un Kurzemes novadus, kuri demonstrēs savas prasmes.

Amatu diena ir ikgadējs Brīvdabas muzeja pasākums, kura ietvaros klātienē iespējams vērot seno amatu meistarus un muzeja darbiniekus darbībā, kā arī pašiem – zinātkārajiem – iemēģināt roku šajos tradicionālajos arodos. Šogad Seno amatu diena pārdēvēta par Amatu dienu, tādējādi paplašinot to arodu veidus, kas tiks pārstāvēti šajā īpašajā un darbīgajā pasākumā.

 

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikaiVienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+