Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
1. septembris, 2015
Drukāt

Amatu dienā demonstrēs ne tikai tradicionālas, bet arī mūsdienīgas prasmes

Foto- Jolanta KartašovaFoto- Jolanta Kartašova

Publicitātes foto

Latvijas Enogrāfiskajā brīvdabas muzejā 6. septembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 notiks Amatu diena, kad apmeklētāji varēs izzināt seno arodu noslēpumus, tajā skaitā paši līdzdarboties darbu tapšanas procesā, portālu “La.lv” informēja Līga Miklaševiča.

Brīvdabas muzeja sētās varēs vērot rokdarbnieču, kalēju, kokgrebēju, pinēju, bitenieku un citu amatnieku – meistaru prasmes. Šogad pasākumā piedalīsies vairāk nekā 38 amatnieki, kas pārstāvēs Vidzemes, Latgales, Zemgales un Kurzemes novadus, kuri demonstrēs savas prasmes.

Amatu diena ir ikgadējs Brīvdabas muzeja pasākums, kura ietvaros klātienē iespējams vērot seno amatu meistarus un muzeja darbiniekus darbībā, kā arī pašiem – zinātkārajiem – iemēģināt roku šajos tradicionālajos arodos. Šogad Seno amatu diena pārdēvēta par Amatu dienu, tādējādi paplašinot to arodu veidus, kas tiks pārstāvēti šajā īpašajā un darbīgajā pasākumā.

 

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (16)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+