Mobilā versija
+2.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
6. oktobris, 2015
Drukāt

Amatu, iespējams, zaudēs “LDz Cargo” vadītājs Mačs (2)

Foto - LETAFoto - LETA

SIA "LDz Cargo" valdes priekšsēdētājs Guntis Mačs.

Latvijas dzelzceļa kompānijas “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) meitasuzņēmuma “LDz Cargo” valdes priekšsēdētājs Guntis Mačs, iespējams, zaudēs amatu, otrdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “Rīta Panorāma”.

Raidījumam vairāki avoti uzņēmumā norādījuši, ka Mačs otrdien atstās amatu, turklāt pēc neoficiālās informācijas pie viņa veiktas arī kratīšanas.

Savukārt Mačs raidījumam noraidīja, ka pie viņa veiktas jebkādas kratīšanas. Tāpat viņam nav skaidrs, kādēļ akcināri vēlas viņu atstādināt un apstiprināja, ka LDz pagaidu vadītājs Aivars Strakšas viņam piedāvājis amatu atstāt.

Viņaprāt, to nevarētu saistīt ar “LDz Cargo” sliktajiem finanšu radītājiem, jo šobrīd uzņēmuma uzkrājumi ir 35 miljonu eiro vērtībā. Mačs arī atzīmēja, ka, iespējams, viņš kļuvis nevēlams, jo ir izstrādāts LDz reorganizācijas plāns, kurš nav pat apspriests ar meitasuzņēmumiem un šim plānam viņš nepiekrīt.

Savukārt satiksmes ministrs Anrijs Matīss intervijā “Rīta Panorāma” norādīja, ka viņam nav informācijas, ka pie “LDz Cargo” valdes priekšsēdētāja veiktas operatīvās darbības un viņa iespējamo amata atstāšanu.

“LDz Cargo” ir lielākais dzelzceļa kravu pārvadātājs Baltijas valstīs. Latvijas dzelzceļa kompānija “Latvijas dzelzceļš”, kas pieder valstij, ir vienīgais “LDz Cargo” īpašnieks. “LDz Cargo” tika izveidots dzelzceļa kompānijas reorganizācijā un atbild par kravu pārvadājumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. pat kadiķa zariņu nolicis uz galda, lai attīritos vai?

  2. Ir tāds teiciens – neaiztiec to, kas strādā. LDz pagaidām strādā …

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+