Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
6. oktobris, 2015
Drukāt

Amatu, iespējams, zaudēs “LDz Cargo” vadītājs Mačs (2)

Foto - LETAFoto - LETA

SIA "LDz Cargo" valdes priekšsēdētājs Guntis Mačs.

Latvijas dzelzceļa kompānijas “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) meitasuzņēmuma “LDz Cargo” valdes priekšsēdētājs Guntis Mačs, iespējams, zaudēs amatu, otrdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “Rīta Panorāma”.

Raidījumam vairāki avoti uzņēmumā norādījuši, ka Mačs otrdien atstās amatu, turklāt pēc neoficiālās informācijas pie viņa veiktas arī kratīšanas.

Savukārt Mačs raidījumam noraidīja, ka pie viņa veiktas jebkādas kratīšanas. Tāpat viņam nav skaidrs, kādēļ akcināri vēlas viņu atstādināt un apstiprināja, ka LDz pagaidu vadītājs Aivars Strakšas viņam piedāvājis amatu atstāt.

Viņaprāt, to nevarētu saistīt ar “LDz Cargo” sliktajiem finanšu radītājiem, jo šobrīd uzņēmuma uzkrājumi ir 35 miljonu eiro vērtībā. Mačs arī atzīmēja, ka, iespējams, viņš kļuvis nevēlams, jo ir izstrādāts LDz reorganizācijas plāns, kurš nav pat apspriests ar meitasuzņēmumiem un šim plānam viņš nepiekrīt.

Savukārt satiksmes ministrs Anrijs Matīss intervijā “Rīta Panorāma” norādīja, ka viņam nav informācijas, ka pie “LDz Cargo” valdes priekšsēdētāja veiktas operatīvās darbības un viņa iespējamo amata atstāšanu.

“LDz Cargo” ir lielākais dzelzceļa kravu pārvadātājs Baltijas valstīs. Latvijas dzelzceļa kompānija “Latvijas dzelzceļš”, kas pieder valstij, ir vienīgais “LDz Cargo” īpašnieks. “LDz Cargo” tika izveidots dzelzceļa kompānijas reorganizācijā un atbild par kravu pārvadājumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. pat kadiķa zariņu nolicis uz galda, lai attīritos vai?

  2. Ir tāds teiciens – neaiztiec to, kas strādā. LDz pagaidām strādā …

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+