Mobilā versija
+2.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
29. maijs, 2014
Drukāt

Amatu zaudējis Limbažu mērs (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Šodien ar Limbažu novada domes lēmumu amatu zaudējis Limbažu novada domes priekšsēdētājs Didzis Zemmers (ZZS).

Kā noskaidroja aģentūra LETA, pašlaik tiek lemts par jauna pašvaldības vadītāja iecelšanu.
Zemmers atbrīvots no amata, balstoties uz viņa šodien iesniegto iesniegumu ar lūgumu atbrīvot no amata.

Tāpat no amatiem atbrīvoti mēra pirmais vietnieks Ainārs Liniņš un izpilddirektors Agris Blumers.
Priekšsēdētāja amatam izvirzīts Māris Beļaunieks (V).

Jau ziņots, ka neuzticību pašreizējam mēram izteikuši četri “Vienotības”, divi “Reģionālās alianses” opozīcijas deputāti un divi Zemmera vadītās koalīcijas deputāti no Reformu partijas.

Iesniegumu parakstīja astoņi no 15 deputātiem. Likuma “Par pašvaldībām” 65.pants nosaka, ka pašvaldības domes priekšsēdētāju var atbrīvot no amata, ja to pieprasa vismaz viena trešdaļa deputātu, savukārt priekšsēdētājs ir atbrīvots no amata, ja par to nobalso vairāk nekā puse no ievēlēto deputātu kopskaita. Līdz ar to ticams, ka Limbažiem būs jauns mērs.

Limbažu domes priekšsēdētaja amata kandidāts Beļaunieks aģentūrai LETA iepriekš atklāja, ka ar pārmaiņām Limbažu domē vēlas panākt caurskatāmu un saprotamu lēmumu pieņemšanu, lai notiktu diskusijas starp visiem deputātiem, kā arī budžeta veidošanai būtu skaidri un nepārprotami kritēriji.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kas par muļķībām. Liniņš jau ir izpilddirektors. Savukārt abi zemnieki pierādīja atkarību no siles un pieņēma Liniņa kaklasiksniņas lai tikai paliktu algotos amatos. Gods piecietīs…

  2. Vienotība bez intrigām nevar, tad tā nebūtu Vienotība.

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+