Mobilā versija
-0.8°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
21. jūlijs, 2014
Drukāt

“Amazon” laiž klajā neierobežotu e-grāmatu abonementu

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

ASV interneta tirdzniecības gigants “Amazon” piektdien laida klajā neierobežotu e-grāmatu abonementu.

Samaksājot mēneša abonēšanas maksu 9,99 ASV dolāru (7,39 eiro) apmērā, lietotāji var piekļūt aptuveni 600 000 elektronisko grāmatu. Pakalpojumu var izmantot gan “Kindle” e-grāmatu lasītāju īpašnieki, gan arī tie, kuri instalējuši “Kindle” aplikāciju “iPad” planšetdatoros vai mobilajos tālruņos ar “Android”, “iOs” vai “Windows” operētājsistēmu.

“Atrast labu grāmatu ir viegli, un nav nekādu laika ierobežojumu,” teikts “Amazon” paziņojumā. “Klienti var izvēlēties tādus bestsellerus kā “Bada spēles”, “Vārguļa dienasgrāmata” un “Gredzenu pavēlnieks”.”

Abonentiem būs pieejamas arī apmēram 2000 audiogrāmatas.

Pagaidām pakalpojumu var izmantot tikai ASV dzīvojošie, taču sagaidāms, ka drīzumā tiks pievienotas vēl citas valstis.

“Amazon” izmanto biznesa modeli, ko “Netflix” sekmīgi izmanto filmu un televīzijas seriālu demonstrēšanai, bet “Spotify” tādā veidā ļauj piekļūt mūzikai.

“Amazon” konkurenti ir “Scribd”, kas par 8,99 dolāriem (6,65 eiro) mēnesī ļauj piekļūt aptuveni 400 000 grāmatu, kā arī “Oyster”, kura 500 000 grāmatu katalogu var izmantot par 9,95 dolāriem (7,34 eiro) mēnesī.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+