Laukos
Tehnika

‘Amazone’ piedāvā jaunu, ātri noņemamu sējmašīnau0

Lai varētu kombinēt ar jaunajām rotācijas ecēšām KE 01 un jaunajiem rotācijas kultivatoriem KG/KX 01, vācu kompānija Amazone izstrādājusi jaunu pneimatisko uzsēdināmo sējmašīnu AD-P 01 Special ar darba platumu 3 metri. Tāpat kā šāda veida sējmašīnas Cataya un Centaya, AD-P 01 Special ar attiecīgo augsnes apstrādes agregātu savienota ar QuickLink stiprinājumu.


AD-P 01 Special aprīkojumā ietilpst sēklu bunkurs ar apjomu 850 vai 1250 litru (pēc izvēles). Kā lemešu sistēma tiek piedāvāti enkurlemeši WS vai lemeši RoTeC-Control ar rind­starpām 12,5 vai 15 cm.

Lai optimāli nosegtu sēklas materiālu, var izvēlēties Exakt ecēšas vai pievēlējsiju. Jaunā segmentu sadalītājgalviņa uz AD-P 01 Special atkarībā no rindstarpām piedāvā iespēju ieslēgt tehnoloģiskās sliedes 2×5 vai 2×6 segmentus.


Pateicoties stiprinājumam QuickLink, augsnes apstrādes agregātu var atvienot no sējmašīnas pāris minūšu laikā un izmantot kā atsevišķu agregātu.


Augsnes pretblīvēšanai sējmašīnu AD-P 01 Special var pēc izvēles aprīkot ar: robotu blīvējošo veltni PW 600, gumijas–ķīļu veltni KW 580, gumijas–ķīļu veltni ar riepām Matrix KWM 600 vai trapecveida skrituļveltņiem TRW 500 un TRW 600. Tādējādi visiem augsnes tipiem var izvēlēties piemērotu veltni.


Sagatavots pēc āŗzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

Žurnāla “Agro Tops” aprīļa izdevuma vāks

LA.lv