Ekonomika
Bizness

“Amber Beverage Group” iegūst dzērienu izplatītāja “Think Spirits Australia” kontrolpaketi0


 .
.
Andas Krauzes foto

Eiropas un Austrālijas alkohola giganti apvieno spēkus

Baltijas reģiona lielākais alkoholisko dzērienu ražotājs un izplatītājs “Amber Beverage Group” panācis vienošanos ar kompānijas “Think Spirits Australia” akcionāriem par uzņēmuma lielākās daļas iegūšanu un prognozējams, ka šis process tiks pabeigts šā gada maijā, informē uzņēmumā.

“Think Spirits” ir viens no lielākajiem neatkarīgajiem alkoholisko dzērienu izplatītājiem Austrālijā ar augstu reputāciju augstākās cenu klases jeb premium zīmolu tirgū.

“Esmu pārliecināts, ka “Think Spirits” pievienošanās sniegs mums vēl lielāku jaudu zīmolu globālās platformas attīstīšanā,” norādīja “Amber Beverage Group” valdes priekšsēdētājs Sīmurs Fereira.

“Mūsu uzņēmumiem ir līdzīgas vērtības, uzskatām, ka partnerība dos iespēju piekļūt citiem grupas zīmoliem, ļaujot arī turpmāk stiprināt mūsu portfolio un komandu gan esošo, gan jauno preču zīmju īpašnieku labā,” atzina “Think Spirits” izpilddirektors un dibinātājs Patriks Borgs.

“Think Spirits” dibināta 2004. gadā. Kompānija ir bāzēta Sidnejā, Austrālijā un ir kļuvusi par vienu no vadošajiem neatkarīgajiem premium alkoholisko dzērienu zīmolu izplatītājiem, izmantojot novatorisku pieeju ražošanā un patērētāju mārketingā.

“Amber Beverage Group” ir izveidota, starptautiskajai alkoholisko dzērienu kompānijai “SPI Group” apvienojot Baltijas uzņēmumus – “Latvijas balzamu”, dzērienu izplatītājus “Amber Distribution Latvia”, “Amber Distribution Estonia” un “Bennet Distributors” Lietuvā, specializēto dzērienu veikalu ķēdi “Latvijas balzams veikali” Latvijā un “Darija” Lietuvā. “Amber Beverage Group” dibinātāja un 100% daļu īpašniece ir kompānija “Amber Beverage Group Holding S.ar.l.”.

“Amber Beverage Group” nodrošina eksportu vidēji uz 170 tirgiem pasaulē, tai kopumā piederošo zīmolu skaits pārsniedz 130. Grupas apgrozījums pagājušajā gadā bija 257 miljoni eiro.

LA.lv