Ekonomika
Bizness

“Amber Beverage Group” noslēdz darījumu par alkohola izplatītāja “Think Spirits Australia” lielākās akciju daļas iegādi0


Ilustratīvs foto. “Latvijas Balzams” ražotne.
Ilustratīvs foto. “Latvijas Balzams” ražotne.
Foto – LETA/Ieva Lūka

Dzērienu ražotājs un izplatītājs “Amber Beverage Group” noslēdzis darījumu par “Think Spirits” – Austrālijas alkoholisko dzērienu izplatītāja lielākās akciju daļas iegādi, informē uzņēmumā.

“Amber Beverage Group” valdes priekšsēdētājs Sīmurs Fereira norāda, ka uzņēmuma iegāde ir nozīmīgs pavērsiens, kas nozīmē iespēju izveidot stabilu pamatu svarīgajos Austrālijas un Āzijas tirgos. “Priecājamies, ka uzņēmuma dibinātājs un izpilddirektors Patriks Borgs un viņa izcilā komanda pievienosies mums šajā ceļā,” teica Fereira.

“Think Spirits” dibinātājs un izpilddirektors Patriks Borgs pauda gandarījumu par iespēju kļūt par “Amber Beverage Group” dalībnieku un turpināt pilnveidot Austrālijā uzsākto biznesa modeli. “Šis ir iespaidīgs solis “Think Spirits” uzņēmumam un komandai. Mēs ar nepacietību gaidām vēl lielākus un veiksmīgākus sasniegumus,” teica Borgs.

“Think Spirits” ir Sidnejā bāzēts uzņēmums, kas ir kļuvis par vienu no vadošajiem neatkarīgajiem premium alkoholisko dzērienu zīmolu izplatītājiem Austrālijā, izmantojot novatorisku pieeju ražošanā un patērētāju mārketingā.

“Amber Beverage Group” izveidota, starptautiskajai alkoholisko dzērienu kompānijai “SPI Group” apvienojot Baltijas uzņēmumus – “Latvijas balzamu”, dzērienu izplatītājus “Amber Distribution Latvia”, “Amber Distribution Estonia” un “Bennet Distributors” Lietuvā, specializēto dzērienu veikalu ķēdi “Latvijas balzams veikali” Latvijā un “Darija” Lietuvā. “Amber Beverage Group” dibinātāja un 100% daļu īpašniece ir kompānija “Amber Beverage Group Holding S.ar.l.”.

“Amber Beverage Group” nodrošina eksportu uz 170 tirgiem pasaulē, tai kopumā piederošo zīmolu skaits pārsniedz 150. Grupas apgrozījums pagājušajā gadā bija 257 miljoni eiro.

LA.lv